Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2011 vyšly tyto články:

30.7.Blansko generálku zvládlo, porazilo dorost VyškovaBLA - VYD 2:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko zvládli vítězně generálku na start nového ročníku krajského přeboru. Svěřenci trenéra Kuglera porazili po brankách Sehnala a Zouhara druholigový dorost Vyškova 2:1, navíc celou řadu šancí neproměnili.
29.7.Blansko přivítá v generálce dorost Vyškova BLA - VYD 2:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poslední přátelské utkání před startem nového ročníku krajského přeboru sehrají zítra fotbalisté FK APOS Blansko. Jejich soupeřem bude od 10:30 na stadionu na Mlýnské druholigový dorost Vyškova U19.
24.7.Blansko uhrálo remízu s divizní MohelnicíMOH - BLA 1:1, 0.kolo | Boris HasaM o h e l n i c e / B l a n s k o - V dalším přípravném utkání remizovali fotbalisté FK APOS Blansko na půdě divizní Mohelnice 1:1, když se jim díky brance Jana Matušky podařilo první poločas vyhrát. Diváci navíc viděli několik neproměněných šancí na obou stranách.
24.7.Blansko prohrálo s dorostem Brna rozdílem dvou třídBLA - ZBD 0:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nedělní přípravné utkání proti dorostu Zbrojovky Brno U 18 se fotbalistům FK APOS Blansko vůbec nevydařilo. Svěřenci trenéra Kuglera v něm inkasovali šest branek a sami vyšli střelecky naprázdno.
20.7.Třetí zápas přinesl prohru o tři brankyBLA - BHN 0:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ve třetím přátelském utkání v rámci letní přípravy prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s nováčkem divize Bohunicemi 0:3. Soupeř se dostal do dvoubrankového vedení v prvním poločase, které po změně stran dokázal navýšit po rohovém kopu, Blansku se naopak ani jednu šanci z mnoha vyložených proměnit nepodařilo.
17.7.Blansko ve druhém utkání porazilo SpartuBLA - SBR 3:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ve druhém přátelském utkání v rámci letní přípravy porazili fotbalisté FK APOS Blansko divizní Spartu Brno 3:1. V prvním poločase se z penalty trefil Bubeníček, po změně stran pak přesně mířil Doležel a Sehnal.
10.7.Antonín Kolář: Utkání jsme odehráli kvalitněBLA - ZBB 1:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V úvodním přípravném utkání proti Zbrojovce Brno B odehrál celý zápas na postu defenzivního záložníka Antonín Kolář, který na jaře nastupoval výhradně ve stoperské dvojici. I přes porážku hodnotil první přípravný zápas pozitivně.
10.7.Přemysl Fousek: Zatím převládají dobré pocityBLA - ZBB 1:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V utkání proti Zbrojovce B nastoupil poprvé v dresu Blanska mladý obránce Přemysl Fousek, který je v klubu na testech ze Svratky Brno. Ve své premiéře předvedl své kvality a byl oporou zadních řad.
9.7.Blansko na úvod přípravy prohrálo se Zbrojovkou BBLA - ZBB 1:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V prvním přípravném utkání v rámci letní přípravy prohráli fotbalisté FK APOS Blansko v kombinované sestavě se Zbrojovkou Brno B 1:3. Jedinou branku vstřelil po změně stran Marek Pernica.
5.7.Blansko zahájilo přípravu na novou sezónuBoris HasaB l a n s k o - K prvnímu tréninku se včera na stadionu na Mlýnské sešli fotbalisté FK APOS Blansko. Trenér Michal Kugler a nový asistent Roman Kubíček přivítali na úvod letní přípravy 19 hráčů.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu