19.9.Martin Doležal: Potřeboval bych takových víkendů co nejvíc
15.9.Zbořil: Klíčový moment byla chycená penalta
14.9.Šlágr kola na Údolní. Do Blanska míří první tým tabulky - Sigma Olomouc
7.9.Ani na třetí pokus Blansko venku nevyhrálo. V Kroměříži remizovalo 0:0
6.9.Fotbalový kemp přípravek
6.9.Třetí zápas v sedmi dnech. Blansko jede do Kroměříže
6.9.Pozvánka na náhradní valnou hromadu
4.9.Bitvu s Otrokovicemi rozsekl až druhý poločas, Blansko se posouvá na čelo tabulky
3.9.MSFL pokračuje. Do Blanska míří Otrokovice
1.9.Na úvod anglického týdne deklasovali Blanenští Velké Meziříčí 5:0
1.9.Zbyněk Zbořil: Následující týden nám ukáže, jak na tom vlastně jsme
31.8.Naváže Blansko na domácí neporazitelnost? Na Údolní míří Velké Meziříčí!
29.8.Zápasy žáků jako na houpačce, starší prohráli v Břeclavi 0:6, mladší naopak zvítězili 12:0
27.8.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska napoprvé roli favorita nezvládli. V oslabení zachraňovali bod
25.8.První porážku v MSFL odvrátil v 90. minutě Sedlo, Blansko remizovalo v Dolním Benešově 1:1
22.8.Potvrdit dobrý vstup do 3. ligy pojedou muži do Dolního Benešova, dorostenci hrají na Údolní se Zlínem B, žáci jedou k premiéře KP do Židenic
20.8.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska porazili rezervu Zlína a patří do vedoucí šestky
20.8.Zaostřeno na posily: Filip Žák
18.8.Vítězství 1:0 proti Zlínu B vystřelil Přerovský, Blansko má po třech kolech MSFL 7 bodů
16.8.Pozvánka na valnou hromadu
16.8.Muži hrají se Zlínem B, dorostence čeká cesta do Třince
13.8.První venkovní bod je hned v úvodu soutěže na světě, Blansko remizovalo s Baníkem Ostrava B 1:1