Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

Benfiku v neděli čeká v pořadí již třetí utkání na domácí půdě. Blanenská juniorka tentokráte změří síly s mužstvem Tuřan, které se v tabulce nachází na 3. místě s pouhou čtyřbodovou ztrátou na čelo tabulky. Z 5 jarních duelů vytěžily Tuřany 11 bodů, přičemž v minulém kole se po remíze 1:1 rozešly smírně s lídrem soutěže z Drnovic. Poslední vzájemné měření sil dopadlo lépe pro hosty z Tuřan, kteří po gólu v závěru zvítězili nad blanenskou Benfikou v poměru 3:2. Utkání na Mlýnské startuje v 10:00.

Autor: Zdeněk Veselý ml.