Uničov

01.05.2024 | 17:00

Uničov

01.05.2024 | 17:00

B l a n s k o - Mladší dorostenci se v sobotu představili v rámci dalšího přípravného utkání na stadionu na Údolní. Svěřenci Davida Bednáře a Petra Šípa prohráli s o rok mladšími Vyškováky 3:4. Hattrick vstřelil Gansukh Hongor.
sobota 2. 8. 2014, 15:00, stadion na Údolní, Blansko
FK Blansko U17 - MFK Vyškov U16 3:4 (2:3)
Branky:
Gansukh 3
Sestava: Holík - Šamalik, Študent, Šustr, Kala - Psota, Šmerda, Feik - Gregor, Gansukh, Dobeš
Střídali: Sedlák, D. Zmeko, Kroutil
Trenér: David Bednář
Asistent: Petr Šíp

Hodnocení trenéra

„Ve druhém přípravném utkání nás dnes prověřil soupeř z Vyškova. S kvalitním týmem jsme sehráli vyrovnané utkání. Oproti minulému týdnu byl na našich klucích vidět posun v některých věcech, na kterých jsme pracovali v týdnu. Zápas nám však ukázal i mnoho nedostatků, hlavně defenzivních, na kterých bude muset celé mužstvo zapracovat.“

Následující přípravné utkání

neděle 10. 8. 2014, čas a místo budou upřesněny