Uničov

01.05.2024 | 17:00

Uničov

01.05.2024 | 17:00

Fotbalisté Blanska se v sobotu vracejí na domácí trávník! V rámci 23. kola MSFL přijede jako soupeře celek Hranic. Hosté drží 14. místo tabulky se ziskem 26 bodů a dýchají tak Blansku na záda, neboť rozdíl mezi týmy jsou pouhé 2 body. Je tedy jasné, že v sobotu půjde o hodně a výhra by blanenským pomohla směrem k prohloubení náskoku před sestupovým pásmem. Po zimní pauze hraničtí zaznamenali 2 výhry (1:0 Bohunice a 3:0 Start Brno), remízu 0:0 s Hlučínem, a 2 porážky (0:4 se Zlínem B a naposledy 1:2 se Zlínskem). Blanenští by rádi odčinili poslední domácí utkání se Startem Brno, kdy po slabém výkonu prohráli 1:2. V posledním kole vybojovali svěřenci trenéra Vorlického bod na půdě Bohunic po remíze 2:2, byť museli po úvodním vedení stav dohánět. Další motivací bude také vzájemná bilance s Hranicemi, protože jsme soupeře v MSFL ještě neporazili. Na kontě máme remízu (1:1) a dvě porážky (1:3 doma a 2:1 venku). Boj o důležité body do tabulky vypukne na Údolní v sobotu od 15:30. Přijďte podpořit naše hráče a buďte naším 12. hráčem!

Autor - Adam Přikryl