20.07.2018  |  MJ

POZOR! Třetí přípravný zápas proti Tasovicím se odehraje ve Vavřinci!

B l a n s k o - V sobotu 21.7.2018 došlo k časové a místní změně přátelského utkání Blanska s Tasovicemi. Utkání se odehraje ve 14 hodin na hřišti ve Vavřinci.

Předchozí dva přípravné duely Blanenští dokázali vybojovat na svou stranu. 14. července se na Mlýnské představili s několika novými posilami proti Boskovicím. Všechny branky padaly až ve druhé půli a z vítězství se radovali domácí v poměru 2:1.

Ke druhému přípravnému utkání zajížděl blanenský výběr na Vysočinu, kde se střetl s vítězem minulého ročníku Moravskoslezské divize D SFK Vrchovinou. V utkání padla jediná branka, kterou vstřelil Dvořák, a tak naši hráči zatím pokračují v přípravě se stoprocentní úspěšností.

Podaří se vybojovat další vítězství?

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu