01.05.2024 | 17:00

1

1

Uničov

Přinášíme Vám další porci výsledků mládežnických kategorií včetně programu na následující týden.

Komentář trenéra předpřípravky, Libora Klimeše, k utkání s RDR Akademie:
O víkendu v sobotu 6.4.2024 sehrála předpřípravka FK Blansko svoje první utkání s týmem z RDR. Zápas se odehrál na pronajatém hřišti učiliště Blansko za velké podpory rodičů, babiček a příbuzných. S odhadem můžeme říci, že na utkání bylo přítomno více jak 60 diváků z řad rodičů a příznivců našich nejmenších hráčů. Chtěli bychom za trenéry poděkovat všem za skvělou atmosféru. Díky skvělému nasazení si hráči a hráčky vytvořily spousty zajímavých příležitostí a vstřelili nespočet pěkných gólů. Trenéři obou mužstev mohli být maximálně spokojeni, děti měly radost ze hry a pohybu. Naše hráče/hráčky bych chtěl moc pochválit a už teď se těšíme na další utkání, které nás čeká 20.4.2024.

Komentář trenéra starších žáků, Radima Farníka, k utkání proti Podluží:

Ve třetím utkání jarní části jsme přivítali hráče z Podluží. Do zápasu jsme nastoupili s velkým odhodláním a chutí odčinit porážku z předešlého utkání proti ČAFC a hned v úvodu jsme si vytvořili řadu šancí, které zatím gólem neskončily. V 16. minutě se prodral až téměř do malého vápna Novotný a nedal hostujícímu gólmanovi šanci - 1:0. Ve 20. minutě se po Fuxově rohovém kopu prosadil svým důrazem Mikulášek a navýšil skóre - 2:0. Na 3:0 zvýšil již po dvou minutách Matal a zajistil nám gólový náskok do druhé půle. V té jsme nic nepodcenili a svými pohlednými akcemi jsme navyšovali tlak, který jsme proměnili v v rozmezí 10 minut na další 3 góly. Kluci svým přístupem a nasazením získali cenné body a těší se na další, již čtvrtý zápas v řadě na našem hřišti, když přivítáme v sobotu 13.4.2024 od 9 hodin Bystrc.