01.05.2024 | 17:00

1

1

Uničov

Přinášíme Vám další porci výsledků mládežnických kategorií včetně programu na následující týden.

Komentář trenéra starších záků, Radima Farníka, k utkání s Bystrcí
Další domácí utkání, již čtvrté v řadě, jsme sehráli s týmem Bystrce, který k nám přijel se značně posileným sebevědomím po výhře 4:3 z Boskovic z minulého víkendu. Hned v úvodu to bylo znát, když nás důrazným napadáním dostával soupeř pod tlak. Několik šancí musel krýt gólman Petříček, který byl vždy na svém místě a v první třetině zápasu nás svými zákroky bezpochyby podržel. I přes důrazné napadání hostujícího týmu na naší polovině jsme plnili to, co si sami kluci v kabině před začátkem řekli. Postupem času se hra začala vyrovnávat a po ukázkové kolmici Jakuba Zouhara, kterou vybídl do samostatného nájezdu Kováře, jsme se zatím radovat nemohli, když střela našeho kanonýra skončila těsně vedle tyče hostujícího gólmana. Ve 44.minutě, se již Kovář nemýlil, když přízemní střelou k tyči nedal golmanovi nejmenší šanci - 1:0. Naši kluci se dostali do euforie, kterou zužitkovali po pohotové dorážce Novotného v 57. minutě - 2:0. To ale nabylo vše, když gólman hostů o 7 minut později zazmatkoval při vlastní rozehrávce a přihrál omylem Křivánkovi, který pečetil výsledek na 3:0. Kluci předvedli bojovný, odvážný, z větší části pohledný a odhodlaný výkon s třešničkou na dortu v podobě 3 bodů. Příští utkání odehrajeme v sobotu 20.4.2024 od 9:00 hodna horké půdě Boskovic. Děkujeme za podporu rodičů i fanoušků.

Komentář trenérů přípravky, Jiřího Hejče a Martina Šebely, k úvodnímu jarnímu utkání

První jarní soutěžní zápas přípravky, ročníku 2014, jsme odehráli v Rájci s místním RDR. V prvním zápase jsme se snažili, plnit naše herní principy a hlavně v druhé půli se nám to dařilo téměř jako z učebnice. Druhý zápas z naší strany už tak povedený bohužel nebyl, hlavní příčinou byla chuť udělat něco navíc a nebát se hrát a běhat.
Nezbývá nic jiného, než trvalou práci pokračovat dále v tréninku. Všichni hráči musí za první zápas dostat uznání a pokračovat dále i v nadcházejících zápasech, stejně jako v tom prvním.

Komentář trenéra předpřípravky, Libora Stloukala, k aktuálnímu programu

6. 4. 2024 jsme se účastnili turnaje v Lipovci, kde jsme se střetli v přátelském utkání s týmy Lipovice, Ostrova u Macochy a Dědicemi
14. 4. 2024 nám začala sezóna.
První zápas jsme sehráli s RDR Akademií DX, který jsme vyhráli 13:3, góly dali: Hroza 5, Löffelmann 1, Stloukal 1, Kaderka 1, Kotlán 4, Bilgun 1.
Druhý zápas jsme sehráli s RDR Akademií DY, který jsme vyhráli 12:4, góly dali: Kaderka 8, Stloukal 1, Hroza 3.
V obou zápasech se nám dařilo, máme skvělou obranu, zde musím vyzvednout výkony Hrozy a Löffelmanna, kteří dokáží nejen bránit, ale i útočit. Skvělý výkon podal brankář Chingun, též naši útočníci Kaderka, Kotlán, Stloukal. Pochvala patří i ostatním hráčům a rodičům.