16.09.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost si doma poradil s Vrchovinou

B l a n s k o - V rámci 6. kola Moravskoslezské divize D hostili mladší dorostenci na Mlýnské celek Vrchoviny. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. si se svým soupeřem s přehledem poradili a po dvou brankách O. Zmeka a jedné Keprta a Louly zvítězili poměrem 4:1.

6.kolo, sobota 14.9.2013, 12:30
Sestava: Matuška - Šíbl, Bílek, Študent, Dobeš - Loula, Psota, Mareček, Keprt - O. Zmeko, Vintr
Náhradníci: D.Zmeko, Hubner, Kala, Maňoušek, Zemach
Trenér: Jiří Pokoj st.
1SFK Vrchovina
Branky: O. Zmeko 2, Keprt, Loula

„Do utkání jsme nastoupili s odhodláním odčinit matný výkon z minulého zápasu v Otrokovicích. Vstup se nám vydařil. Od první minuty jsme soupeře převyšovali v nasazení a v pohybu s míčem i bez. Po pěkných kombinačních akcích jsme během 25 minut vstřelili tři branky, navíc další šance zůstaly nevyužity. Zbytek zápasu jsme měli pod kontrolou, přestože se soupeři podařilo z ojedinělé akce deset minut před koncem vstřelit branku. Za pět minut jsme odpověděli čtvrtou brankou a nebylo co řešit. Celému mužstvu musím za odvedený výkon poděkovat,“ poznamenal k utkání trenér Jiří Pokoj starší.