25.03.2014  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost porazil na úvod Bystrc

B l a n s k o - Mladší dorostenci FK Blansko vstoupili do jarních divizních bojů vítězně. Na domácím hřišti zdolali svěřenci kouče Jiřího Pokoje st. Dostu Bystrc 3:2. Mezi střelce se zapsali Vladimír Šíbl, Radek Kerpt a Ivo Loula.

16.kolo, sobota 22.3.2014, 12:30 | ASK Blansko, Mlýnská 18
Sestava: Matuška - Maňoušek, Študent, Psota, Dobeš - Mareček, Zeman, Šíbl, Loula - R. Keprt, Vintr
Náhradníci: D. Zmeko, Kašpárek, Kala, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
2FC Dosta Bystrc-Kníničky
Branky: Šíbl, Vintr, Loula - Tofl 2

„Do zápasu jsme nastoupili s obavami bez dvou hráčů základní sestavy Bílka a O. Zmeka. Brankař Matuška nastoupil ne zcela zdráv, navíc dva týdny netrénoval díky výronu v kotníku. Začátek zápasu nám vyšel, dostali jsme se do dvoubrankového vedení a další čtyři stoprocentní šance jsme neproměnili. První branku jsme obdrželi ve 45. min., když jsme podcenili standardní situaci a špatně obsadili hráče. Druhý gól jsme inkasovali ze zbytečného pokutového kopu. Nakonec se nám podařilo díky Loulovi, který si naběhl na pěknou přihrávku a v samostatném úniku si poradil s obránci, vstřelit vítěznou branku. Zápas moc krásy nepobral. Naše vítězství bylo sice vydřené, ale zasloužené,“ poznamenal trenér Jiří Pokoj starší.