FARMA

Pro sezónu 2014/15 vstoupily dne 19. 7. 2014 fotbalové kluby FK Blansko a TJ Sokol Bořitov
do projektu FARMA, který pro kluby z 3. ligy a divizí zřídila Fotbalová asociace České Republiky.
Pro sezónu 2015/16 uzavřelo FK Blansko dne 12. 7. 2015 farmářskou spolupráci s AFK Tišnov.

Vybrat sezónu

Fotbalisté Bořitova odhlásili I.A třídu, Vilémovice jdou do kraje

úterý 30.6.2015 | Deník/Hynek Skoták

B l a n s k o - V úterý vpodvečer se koná losovací aktiv krajského fotbalového svazu. Už teď je ovšem jasné, že fotbalisté Bořitova nepřihlásili I.A třídu a zamíchali postupovým klíčem. Díky tomu postupují do I.B třídy s Jedovnicemi i Vilémovice, které skončily druhé.

Bořitov v posledním venkovním utkání nestačil na rezervu Líšně

středa 17.6.2015 | Alois Ťoupek/Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta Borková

B r n o / B l a n s k o - Farmářský Bořitov se tentokrát bez posil z Blanska představil v rámci 26. kola 1.A třídy, skupiny A na půdě rezervy třetiligové Líšně. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka svému soupeři podlehli poměrem 4:0.

Bořitov se výhrou v derby s Lipovcem zachránil

čtvrtek 11.6.2015 | Alois Ťoupek/Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek Skoták

B o ř i t o v - Farmářský Bořitov se zachránil v 1.A třídě. Rozhodla o tom výhra svěřenců trenéra Radka Sedláčka v rámci 25. kola nad Lipovcem 4:3. Branky vítězů zaznamenali dvakrát Tomáš Jarůšek a po jedné přidali Luboš Chloupek a Jan Doležel.

Bořitov schytal v okresním derby debakl, bitva jara ho čeká v neděli

středa 3.6.2015 | Alois Ťoupek

K u n š t á t / B l a n s k o - Farmářská celek z Bořitova sehrál v rámci 24. kola 1.A třídy, skupiny A nevydařené utkání. V okresním derby s Kunštátem prohráli svěřenci trenéra Radka Sedláčka i přes bezmála hodinovou početní výhodu s domácím celkem 8:2.

Vítězství Farmy nad rezervou Tasovic režíroval Tomáš Jarůšek

středa 27.5.2015 | Alois Ťoupek/Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta Borková

B o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský Bořitov dosáhl v rámci 23. kola 1.A třídy, skupiny A důležitého vítězství. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka i díky hattricku Tomáše Jarůška porazili rezervu Tasovic 4:1 i přes fakt, že po vyloučení brankáře více než poločas hráli v početní nevýhodě.

O prohře Farmy v Dobšicích rozhodla jedna branka

čtvrtek 21.5.2015 | Alois Ťoupek/Boris Hasa

D o b š i c e / B o ř i t o v - Farmářský Bořitov se trápí. V rámci 22. kola 1.A třídy, skupiny A prohrál na hřišti Dobšic po brance Prince 1:0. Jeho nejbližší pronásledovatel, 13. celek tabulky Sokol Lipovec, na něho ztrácí již jen jeden bod.

Farma nezvládla proti Hrušovanům druhou půli a utržila debakl

čtvrtek 14.5.2015 | Alois Ťoupek/Boris Hasa

B o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský Bořitov sehrál v rámci 21. kola 1.A třídy, skupiny A proti Hrušovanům nad Jevišovkou nevydařenou druhou půli. Díky ní podlehl svému soupeři jednoznačným poměrem 1:5.

Remízu Farmy se Slovanem Brno trefil Tomáš Jarůšek

čtvrtek 7.5.2015 | Alois Ťoupek/Boris Hasa

B o ř i t o v - Farmářský Bořitov přivítal ve 20. kole 1.A třídy, skupiny A na svém domácím hřišti celek Slovanu Brno. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka uhráli s 5. týmem tabulky remízu 1:1. O jedinou branku domácích se po spolupráci s Michalem Zouharem postaral Tomáš Jarůšek.

Farmářský Bořitov poprvé na jaře bodoval naplno

úterý 21.4.2015 | Alois Ťoupek

B o ř i t o v - Farmářský celek Sokol Bořitov se poprvé v jarní části 1.A třídy, skupiny A raduje s tříbodového zisku. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka na domácím hřišti porazili SK Žebětín brankou Tomáše Hrazdíry 1:0.

Farma venku podruhé inkasovala čtyři branky

středa 15.4.2015 | Alois Ťoupek/Boris Hasa

R a j h r a d / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova po třech jarních kolech stále čeká na plný bodový zisk. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka si z druhého venkovního utkání přivezli stejný výsledek jako z prvního - 4:1 ve svůj neprospěch.

Farma se proti Šlapanicím střelecky neprosadila

pondělí 6.4.2015 | Alois Ťoupek

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova se v úvodním jarním domácím utkání střelecky neprosadil. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka remizovali v rámci 16. kola 1.A třídy, skupiny A s celkem Šlapanic 0:0.

Farma na úvod jara nestačila na Slatinu

pondělí 30.3.2015 | Alois Ťoupek/Boris Hasa

B r n o / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova má za sebou nevydařený vstup do jarní části sezóny. V rámci 15. kola 1.A třídy, skupiny A prohráli svěřenci trenéra Radka Sedláčka na hřišti Slatiny 4:1. V závěru musel vinou vyloučení předčasně pod sprchy kapitán Jelínek.

Farma v generálce remizovala s Velkou Bíteší

úterý 24.3.2015 | Radek Sedláček/Boris Hasa

B r n o / B l a n s k o - Poslední přípravný zápas před zahájením jarní části 1.A třídy, skupiny A sehráli v neděli hráči farmářského klubu TJ Sokol Bořitov. Na umělé trávě Sparty Brno remizovali svěřenci trenéra Radka Sedláčka se 7. týmem KP Vysočiny Velkou Bíteší 1:1.

Farma v úvodním přípravném utkání podlehla Kuřimi

úterý 17.2.2015 | Radek Sedláček

B r n o / B l a n s k o - Úvodní přípravné utkání mají za sebou hráči farmářského klubu Sokol Bořitov. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka prohráli na umělé trávě VUT Brno s účastníkem krajského přeboru Kuřimí 1:3.

Novým trenérem Farmy se stal Radek Sedláček

středa 26.11.2014 | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek Skoták

B o ř i t o v / B l a n s k o - Také farmářský celek z Bořitova mění po podzimní části sezóny trenéra. Po dohodě s vedením klubu u mužstva skončil Antonín Kolář, místo něhož na lavičku 10. týmu 1.A třídy, skupiny A, usedne Radek Sedláček, který doposud vedl Rájec-Jestřebí.

Další stránky
12>>

Copyright © 2007-2024 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu