Slovo vedení

Pozvánka na valnou hromadu FK Blansko, z.s.

čtvrtek 2.9.2021 | Klub

Dne 24. 9. 2021 od 18:00 hodin se bude konat v Dělnickém domě (Hybešova 1, Blansko) v sále S2 valná hromada FK Blansko, z.s. s tímto programem:

Vyjádření předsedy klubu k článku v MF DNES

pátek 23.4.2021 | Klub

I když je o mně známo, že nikdy nereaguji na novinové články či komentáře na webu, dnes musím udělat výjimku a vyjádřit se ke snůšce polopravd a spekulací obsažených v článku s názvem „Trable fotbalistů Blanska. Hrozí jim pád do divize. Nebo i níž“, uveřejněný dne 21.4.2021 na iDNES.cz a v tištěném vydání MF DNES.

Pozvánka na náhradní valnou hromadu

pátek 6.9.2019 | Libor Klimeš

Pozvánka na náhradní valnou hromadu FK Blansko, z.s., se sídlem Údolní 1826/10, 678 01 Blansko, IČ: 266 06 623

Dne 25. 9. 2019 od 18:00 hodin

se bude konat v Dělnickém domě (Hybešova 1, Blansko) v sále S2 náhradní valná hromada FK Blansko, z.s. s tímto programem:

Pozvánka na valnou hromadu

pátek 16.8.2019 | Libor Klimes

FK Blansko, z.s., se sídlem Údolní 1826/10, 678 01 Blansko, IČ: 266 06 623

Dne 3. 9. 2019 od 18:00 hodin se bude konat v Dělnickém domě (Hybešova 1, Blansko) v sále S2 valná hromada FK Blansko, z.s. s tímto programem:

Novoroční přání předsedy klubu Jiřího Crhy

sobota 6.1.2018 | Michal Ježek

B l a n s k o - Přání do nového roku a spoustu dalších poznatků a aktualit směrem k jarní části sezóny vyslovil předseda blanenského fotbalového klubu a místostarosta města Blanska pan Jiří Crha.

Rok 2016 byl pro klub mimořádně úspěšný, říká předseda Jiří Crha

pátek 23.12.2016 | Boris Hasa, Foto: Miloš Janda

B l a n s k o - Na sklonku roku jsme o rozhovor požádali předsedu klubu Ing. Jiřího Crhu. Ten se ohlédl za letošním rokem a také za svým dvou a půl letým působením v FK Blansko.

Věřím, že pro Blansko zachováme třetiligovou příslušnost, říká Jiří Crha

čtvrtek 4.8.2016 | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.cz

B l a n s k o - Na start nové sezóny 2016/17, v níž se A tým FK Blansko po sedmi letech opět představí v Moravskoslezské fotbalové lize, vás zve předseda klubu Ing. Jiří Crha.

Skládáme kádr a oslovujeme sponzory, říká předseda FK Blansko Jiří Crha

středa 29.6.2016 | Zrcadlo, Michal Záboj

B l a n s k o - Vítězství v Divizi D zajistilo fotbalistům FK Blansko postup do Moravskoslezské fotbalové ligy. První zápas v nové soutěži je čeká 6. srpna, kdy na domácím trávníku přivítají Hlučín. Vedení klubu teď usilovně hledá posily a také sponzory, uvedl v rozhovoru předseda FK Blansko Jiří Crha.

Jsem přesvědčený, že blanenští diváci se mají na jaře na co těšit, říká předseda klubu Jiří Crha

pátek 18.3.2016 | Boris Hasa

B l a n s k o - Jarní část sezóny je tu a my jsme proto vyzpovídali nejvyššího představitele vedení klubu. Jaké jsou cíle A týmu pro nejbližší období v rozhovoru prozradí předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha.

Vytvořili jste na stadionu velmi příjemnou atmosféru, vzkazuje divákům Jiří Crha

čtvrtek 13.8.2015 | Boris Hasa

B l a n s k o - Spokojen s výkonem mužstva, výsledkem a zaplněným stadionem byl po úvodním utkání nového divizního ročníku proti Přerovu předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha. Pohled nejvyššího představitele našeho klubu na sobotní duel vám přinášíme v tomto článku.

Doufám, že se zvedne návštěvnost, říká po příchodu Petra Švancary předseda Jiří Crha

úterý 21.7.2015 | Boris Hasa

B l a n s k o - Především zásluhou předsedy klubu Ing. Jiřího Crhy a člena vedení Karla Jarůška se podařilo do Blanska přivést útočníka Petra Švancaru. A právě s předsedou klubu jsme si o příchodu výborného fotbalisty a populárního baviče popovídali.

Trenér i hráči odvedli velký kus práce, pochvaluje si člen vedení Karel Jarůšek

čtvrtek 2.7.2015 | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek Skoták

B l a n s k o - Karel Jarůšek je členem výkonného výboru FK Blansko, který má na starosti chod sportovní činnosti především v A mužstvu. To se v letošním ročníku divize D kolo před koncem soutěže zachránilo. Jak viděl průběh uplynulé sezóny jeden z nejslavnějších blanenských sportovců jeho historie a zbrojovácká legenda jsme se jej zeptali v našem rozhovoru.

Přijďte podpořit naše hráče v co nejhojnějším počtu, vyzývá Jiří Crha

čtvrtek 4.6.2015 | Jiří Crha

B l a n s k o - Předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha Vás srdečně zve na poslední mistrovské utkání A týmu v letošním ročníku divize D.

Slovo předsedy před startem jarní části divize

sobota 21.3.2015 | Jiří Crha

B l a n s k o - Vážené fanynky, vážení fanoušci blanenského fotbalu, bezmála tříměsíční zimní příprava je u konce. Fotbalistům našeho A mužstva dnes začínají boje o udržení v divizní soutěži.

Blanenský fotbal jsem vždy podporoval, říká nový předseda Jiří Crha

čtvrtek 21.8.2014 | Boris Hasa

B l a n s k o - Již téměř dva týdny v čele FK Blansko má za sebou jeho nový předseda Ing. Jiří Crha. S jakými cíly do této pozice vstoupil a jaké jsou jeho plány jsme se jej zeptali v úvodním rozhovoru.

Další stránky
12>>

Copyright © 2007-2024 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu