Napsali o nás

Napsali o nás: Postupujeme, protože se chceme lepšit, říká trenér dorostenců Blanska Veselý

středa 4.7.2018 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl

B l a n s k o - Po loňské reorganizaci mládežnických soutěží nemohli dorostenci Blanska postoupit do Moravskoslezské ligy, přestože divizi suverénně vyhráli. Jejich výsledky v uplynulém roce ovšem jasně potvrdily, že do nejvyšší moravské dorostenecké soutěže patří a že to v Blansku s mládeží dělají dobře. Starší tým opět vyhrál divizi s náskokem 14 bodů na druhý Hodonín. „V současném dorostu jsou další hráči schopní hrát za mužské áčko,“ vystihuje hlavní smysl své práce trenér staršího družstva Zdeněk Veselý.

 

Napsali o nás: Blanenští fotbalisté si z Vysočiny přivezli nejen body, ale i víkendové volno

úterý 10.4.2018 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl

T ř e b í č - Druhé jarní vítězství a druhé v sezoně na hřišti soupeře. Blanenští fotbalisté plní jarní plány a stíhají střed divizní tabulky.

 

Napsali o nás: Stavíme základ pro příští roky, říká trenér fotbalistů Blanska Martin Maša

neděle 14.1.2018 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl

B l a n s k o - V létě, když narychlo převzal fotbalisty Blanska, moc prostoru k manévrování neměl. Zimní příprava, která začne v úterý, by už měla probíhat podle jeho představ. Cíl zůstává stejný, záchrana mužstva v divizi. „Ale nemáme nůž pod krkem,“ upozorňuje trenér Martin Maša.

 

Napsali o nás: Fotbalové Blansko přežilo krizový podzim. Na jaře trenér Maša už nezačne od nuly

pátek 17.11.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvil

B l a n s k o - Plánovanou předehrávku prvního jarního kola svých soutěží moravská řídící komise fotbalu zrušila. V FK Blansko tak mohou předstihu bilancovat první podzim v divizi po sestupu z Moravskoslezské ligy. „Chybí mně body ze Strání a z domácích remíz,“ říká trenér Martin Maša.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska využili se Šumperkem přesilovku. Ke druhému vítězství

pondělí 13.11.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr Nečas

B l a n s k o - Vítězství nad Šumperkem bylo pro fotbalisty Blanska zároveň posledním letošním zápasem na domácím trávníku. Podzimní divizní tečku by měli udělat v sobotu v Rosicích.

 

Napsali o nás: Neproměnilo šance. Blansko si přivezlo z Vysočiny jen bod za bezbrankovou remízu

pondělí 6.11.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvil

H a v l í č k ů v   B r o d - Ve fotbalové tabulce pravdy se body získané na hřišti soupeře považují za plusové. Jeden takový si fotbalisté Blanska odvezli z Havlíčkova Brodu. Žádné velké nadšení ovšem po zápase čtrnáctého kola divizní skupiny D v blanenském táboře nepanuje. Remíza se totiž hodně podobá těm předchozím, o nichž trenér Martin Maša prohlásil, že byly dvoubodovou ztrátou.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska zaznamenali pátou ztrátovou remízu

úterý 31.10.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr Nečas

B l a n s k o - Další korálek na šňůru remíz, které znamenají dvoubodovou ztrátu, navlékli blanenští fotbalisté po divizním utkání se Ždírcem nad Doubravou.

 

RegionSport o nás napsal: Mužstvo prvního poločasu

středa 18.10.2017 | Petr Vlašic, Foto: Petr Nečas

B r n o / B l a n s k o - Ve 25. čísle týdeníku RegionSport, ve kterém čtenář najde každé pondělí veškeré výsledky fotbalových soutěží od první ligy po čtvrtou třídu, vyšel článek, ve kterém redaktor Petr Vlašic rozebírá poslední utkání A mužstva FK Blansko se Žďárem nad Sázavou. Jeho přepis Vám nyní přinášíme prostřednictvím našeho webu.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska doma opět jen remizovali. Ale získaný bod je cenný

pondělí 16.10.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr Nečas

B l a n s k o - Šestý zápas doma, čtvrtá remíza. Podobná jako předchozí tři. Blanenští fotbalisté mohli Žďár nad Sázavou porazit, ale také mohli i odejít bez bodu. Domácí potřebují body pro záchranu v Moravskoslezské divizi, tým z Vysočiny netají postupové ambice. Výkonem v Blansku dokázal, že oprávněně.

 

Napsali o nás: Břeclavští fotbalisté zdolali Blansko. Zvítězili potřetí v řadě a jsou již sedmí

úterý 10.10.2017 | Deník/Václav Petrů, Foto: Petr Nečas

B ř e c l a v / B l a n s k o - Dobrou pohodu posledního měsíce potvrdili fotbalisté MSK Břeclav beze zbytku. V nedělním domácím utkání 10. kola porazili Blansko 2:0 a po třetí výhře v řadě se vyhoupli již na sedmou pozici divizní tabulky.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska po Polné zase slavili. Tentokrát první domácí výhru

pondělí 2.10.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr Nečas

B l a n s k o - Loni v červnu fotbalisté Blanska slavili po utkání s Polnou postup do Moravskoslezské ligy, v sobotu první domácí vítězství v divizi. Až v pátém domácím utkání po sestupu do divize se fanoušci a fotbalisté Blanska radovali z výhry na svém trávníku. A to se stejným soupeřem, kterého před rokem v červnu porazili 3:1 a definitivně si tak zajistili postup do třetí ligy.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska si na Vysočině zopakovali Tišnov. Porážku 0:5

úterý 26.9.2017 | Deník/Zdeněk Vlach

N o v é M ě s t o n a M o r a v ě - Snad se z toho nestane pravidlo. Fotbalisté Blanska ve druhém divizním utkání po sobě na trávníku soupeře prohráli 0:5. Po porážce v Tišnově skončil stejným výsledkem i zápas v Novém Městě na Moravě s SFK Vrchovina.

 

Napsali o nás: Juran jde proti svým: Těším se, říká brankář

pátek 22.9.2017 | Deník/Ondrej Dudáš, Foto: www.fotocoufal.cz

N o v é M ě s t o n a M o r a v ě - Zápas divizních fotbalistů Vrchoviny s Blanskem sice nemá žádnou příchuť derby, z jednoho důvodu ale pikantní bude. V neděli od 15.30 se totiž do branky novoměstského celku postaví David Juran, někdejší velká opora Blanska.

 

Napsali o nás: Na stadionu na Údolní opraví tribunu

středa 20.9.2017 | Deník/Stanislav Šindelka, Foto: Barbora Tóthová

B l a n s k o - Ještě letos na jaře se v Blansku na stadionu na Údolní ulici hrála třetí fotbalová liga. V ní se ovšem hráčům FK Blansko příliš nedařilo. Po sestupu chodí místní jen na divizní zápasy. Jenže zázemí stadionu pomalu nestačí ani na okresní přebor. Tribuna blanenského fotbalového stánku je totiž už léta ve velmi špatném stavu.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska doma znovu jen remizovali. S Bzencem

úterý 19.9.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr Nečas

B l a n s k o - Ani čtvrtý pokus vyhrát na domácím trávníku blanenským fotbalistům nevyšel. S vinaři z Bzence se rozloučili smírně. Až na výjimku se Starou Říší, s níž prohráli 0:3, jsou domácí zápasy Blanska jako přes kopírák. Tým si dokáže vypracovat šance, ale nabízí je i soupeři. Nakonec musí brát za vděk i ziskem jednoho bodu.

 
Další stránky
12345>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu