Blansko

Bystřice

1:0

Blansko

Vrchovina

29.01.2022 | 11:30

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Bystřice

1

0

vs

Blansko

Vrchovina

29.01.2022 | 11:30

Rozpis zápasů

Články

Úspěch na začátek přípravy! Blansko zdolalo Bystřici

22.01.2022
První zápas po dlouhé době dopadl vítězstvím Blanska. Na začátek zimní přípravy porazili svěřenci kouče Petra Vašíčka fotbalisty Bystřice nad Pernštejnem, když jediný gól duelu dal Štěpán Alexa.

Příprava Blanska? Repríza souboje z MOL Cupu i tři soupeři z MSFL

02.01.2022
Blansko - Blanenští fotbalisté zvolili pro zimní přípravu domácí prostředí. Všech šest duelů odehrají svěřenci Petra Vašíčka na umělé trávě na Mlýnské.

FK Blansko přeje vše nejlepší do roku 2022

31.12.2021
Jménem celého klubu FK Blansko přejeme všem našim členům a příznivcům pohodový rok 2022. Hodně štěstí, zdraví a úspěchů jak ve sportu, tak v osobním životě!

Gól? Nechal jsem si nejlepší na konec, říká Kroutil po Memoriálu Dana Němce

27.11.2021
Symbolickou tečkou za fotbalovým podzimem byl Memoriál Dana Němce. Na halovém turnaji si došli až pro zlato fotbalisté Blanska, za které se ve finále trefil i navrátilec po zranění Miroslav Kroutil.

Memorial Dana Němce ovládlo Blansko!

22.11.2021
Tradiční fotbalovou akci konci podzimu letos opět po roční pauze hostila hala na ulici Údolní. Již 24. ročník Memorialu Dana Němce přinesl na blanenskou půdu hned osmičku mančaftů z jižní Moravy a slušná návštěva na městské sportovní hale mohla sledovat pořádné bitvy.

Mach po podzimu: Jsem spokojen tak napůl

19.11.2021
Po posledním utkání nechyběl u rozhovoru Marek Mach. Střelec čtyř blanenských gólů v MSFL bilancoval nejen minulý souboj se Zlínem B, ale i celkové dojmy z první poloviny sezóny.

Vašíček: Asi jsme už měli vybité baterky

16.11.2021
Se zbytky sil nastupovali fotbalisté Blanska k poslednímu podzimnímu kolu. Se zlínským B-týmem si nakonec neporadili a kvůli těsné prohře přezimují se sedmadvaceti body. O pocity ze zápasu nebo o další program mužstva se podělil trenér Petr Vašíček.

Výsledku je mi líto, mohli jsme mít třicet bodů, mrzí Falla

15.11.2021
Poslední utkání podzimu si představoval jinak. Měření sil MSFL mezi Blanskem a Zlínem B vyhráli hosté 1:0 díky gólu z druhého poločasu. Měření sil zhodnotil Lamine Fall.

Nešťastný závěr podzimu, Blansko nestačilo na Zlín B

13.11.2021
S nepříznivou bilancí končí podzimní část MSFL pro fotbalisty Blanska. Poslední duel před pauzou dopadl porážkou 0:1 se Zlínem B a Jihomoravané přezimují na osmé příčce tabulky.

Memoriál Dana Němce se blíží. V Blansku se představí desítka týmů!

12.11.2021
Tradiční blanenský turnaj se vrací do fotbalového kalendáře. Po loňském zrušení, které zapříčinila pandemie koronaviru, se opět mohou fanoušci sálové kopané těšit na Memorial Dana Němce.

Poslední duel podzimu! Do Blanska zavítá Zlín B

12.11.2021
Finální výzva podzimu stojí před blanenskými fotbalisty. Svěřenci trenéra Petra Vašíčka se opět představí doma, kde je čeká B-tým ligového Zlína. A jelikož probíhá reprezentační pauza, může být rezervní mužstvo silnější než obvykle.

Chceme se porvat o další body, burcuje talent Alexa

11.11.2021
Závěrečnou bitvu podzimu vyhlíží Štěpán Alexa. Mladý fotbalista Blanska bude moct poměřit síly s B-týmem Zlína, který přijede v sobotu na stadion v Údolní ulici. V letošním poháru se přitom už trefil do sítě hlavního mužstva Fastavu.

The Klobása View: Our Favourite Blansko Eleven

10.11.2021
Saturday 6th November marked our 10th year watching Blansko, so what better time to pick our favourite eleven footballers to grace Údolní. We have watched some wonderful footballers, but for us the eleven names were picked not just for talent but effort, commitment and just for being a friendly face. Those qualities go a long way in our eyes and played a huge part in making the difficult decision to pick the following names.

Fotbal bývá někdy krutý. Hlučín dobře trestal, říká Vašíček

09.11.2021
Všechny body museli přenechat fotbalisté Blanska svému soupeři. Na domácí půdě podlehli Hlučínu 0:1 kvůli gólu zkraje druhé půle, o čemž po utkání mluvil trenér Petr Vašíček. Podle něj by duelu mnohem více slušela remíza.

Nešetřil po návratu: Týmově výborný výkon, ale chvilku jsme zaspali

08.11.2021
V předchozích kolech chyběl, proti Hlučínu se ale vrátil. Brankář Petr Nešetřil nastoupil poprvé po zranění mezi tyče, jenže jeho tým doma prohrál. Co říkal na výkon sebe i celého mužstva?
Další stránky
123456>>