1

Novinky

Starší dorostenci na půdě posledního remizovali

31.10.2009
K Y J O V - Na půdě posledního týmu tabulky Kyjova uhráli starší dorostenci bod za remízu 3:3. Ještě v 50. minutě prohrávali 3:1.

A tým prohrál po mizerném výkonu s Konicí

31.10.2009
B L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko v posledním podzimním domácím utkání hodně zarmoutili své příznivce. Po špatném výkonu podlehli svěřenci kouče Zbořila Konici 0:2. Hosté zaznamenali vítěznou trefu již v 11. minutě z kopačky Machálka. Export tří bodů z Údolní pak v 58. minutě zpečetil s příspěním domácí obrany Rus.

Schůzka s fanoušky

30.10.2009
B L A N S K O - Dnes od 17:30 mají všichni fanoušci FK APOS Blansko možnost diskutovat se zástupci A mužstva.

Starší žáci podlehli Spartě Brno B

29.10.2009
B L A N S K O - V den státního svátku sehráli starší žáci mistrovské utkání proti Spartě Brno B. Jako první šli do vedení naši kluci, všechny body si však nakonec z Údolní odvezli po výhře 2:1 mladí Brňané.

Souboj s lídrem tabulky branky nepřinesl

28.10.2009
B L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko remizovali v předehrávce 16. kola na domácí půdě s lídrem tabulky Šardicemi 0:0. Hosté se v Blansku prezentovali kvalitním výkonem. Domácí opět podržel brankář Slanina, který po změně stran předvedl několik výstavních zákroků.

Dorost B si poradil s Vavřincem

27.10.2009
B L A N S K O - Také proti Vavřinci dorost B nezaváhal a připsal si další tři body do tabulky, kterou vede.

Mladší dorost porazil těsně Spartu Brno B

27.10.2009
B L A N S K O - Stejně jako starší kolegové museli mladší dorostenci hrát se Spartou Brno B na škváře. Těsnou výhru jim zařídil Trávníček.

Petr Šíp: Šardicím máme co vracet

27.10.2009
B L A N S K O - Už deset utkání nechyběl v sestavě FK APOS Blansko ani minutu. Levý obránce Petr Šíp v tom posledním musel spolu se svými spoluhráči zkousnout nepříjemnost v podobě ztráty dvou bodů v poslední minutě.

Starší žáci odvezli cenné tři body z Líšně

26.10.2009
L Í Š E Ň - Po třech porážkách se konečně podařilo zabodovat starším žákům a to hned naplno. Díky příkladné bojovnosti a nasazení si kluci odvezli 3 body z Líšni.

Starší dorost zdolal na škváře Spartu Brno B

25.10.2009
B L A N S K O - V posledním domácím utkání na podzim starší dorostenci vyhráli vysoko nad Spartou Brno B. Utkání se vinou počasí hrálo na škvárovém hřišti.

Áčko přišlo o výhru v samotném závěru

24.10.2009
R O U S Í N O V - Až v 90. minutě ztratili jednobrankové vedení fotbalisté FK APOS Blansko v souboji s posledním Rousínovem. O dělbě bodů rozhodl důrazný útočník Růžička, který využil nepozornosti blanenské obrany.

Proti Šardicím nastoupí A tým již 28. 10.

21.10.2009
B L A N S K O - K další změně v programu mistrovských utkání došlo dnes u A mužstva FK APOS Blansko. Původně plánovaný termín předehrávky 16. kola Blansko - Šardice 14. 11. byl po dohodě obou mužstev a schválení STK změněn. Utkání s lídrem tabulky sehrají naši fotbalisté příští středu 28. 10. od 14:30 na stadionu Na Údolní ulici.

Žáci se za B dorost předvedli ve výborném světle

19.10.2009
K O T V R D O V I C E - B dorostu v Kotvrdovicích vypomohlo hned několik žáků, kteří se uvedli ve výborném světle a přispěli k vítězství 2:0.

Mladší dorost zvítězil na půdě Znojma B

18.10.2009
Z N O J M O - Šestou výhru v řadě získal mladší dorost ve Znojmě po výsledku 3:1.

Ve Znojmě se staršímu dorostu nevedlo

18.10.2009
Z N O J MO - Pro dosavadní nejvyšší porážku v sezóně si přijeli svěřenci trenéra Poláka do Znojma. B tým 1. SC je přehrál jednoznačně 3:0.