Blansko

Prostějov

2:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Prostějov

2

1

Rozpis zápasů

Články

Memoriál Dana Němce vyhrál Zrcadlo team

22.11.2009
B L A N S K O - Dvanáctý ročník tradičního halového turnaje v sálové kopané - Memoriál Dana Němce vyhrál výběr regionálního týdeníku pod názvem Zrcadlo team. Týmy FK APOS Blansko skončily na čtvrtém a pátém místě. Především umístění a výsledky A týmu jsou velkým zklamáním. Naopak B tým zůstal po základních skupinách spolu se Zrcadlem jako jediný bez porážky, která bohužel pro něj přišla až v souboji o 3. místo.

A tým si s Židenicemi zastřílel

14.11.2009
B O S K O V I C E - Fotbalisté FK APOS Blansko porazili v přátelském utkání na umělé trávě v Boskovicích vedoucí celek krajského přeboru Židenice vysoko 7:2. Trenér Zbořil v utkání vyzkoušel několik hráčů z dorostu, B týmu a i hráče, kteří by se mohli objevit v kádru pro jaro.

Starší žáci se s podzimem rozloučili vítězstvím

13.11.2009
H R U Š O V A N Y - Dohrávkou 9. kola se starší žáci rozloučili s podzimní částí krajského přeboru. V posledním utkání vyhráli svěřenci trenéra Stupky jednoznačně 4:0.

A tým se zítra střetne s Židenicemi

13.11.2009
B L A N S K O - Definitivně poslední utkání v roce 2009 na venkovním hřišti sehrají fotbalisté FK APOS Blansko tuto sobotu ve 13 hodin. Na umělé trávě v Boskovicích bude soupeřem našeho A mužstva vedoucí celek krajského přeboru mužů - ČAFC Židenice.

A tým vybojoval v Pelhřimově bod

08.11.2009
P E L H Ř I M O V - Výsledkem 2:2 skončilo poslední mistrovské utkání fotbalistů FK APOS Blansko v kalendářním roce 2009. Svěřenci kouče Zbořila sice po brankách Klevety a Bednáře ještě ve 40. minutě vedli 2:0. Těsně před pauzou však domácí po penaltě Čiháka snížili a blanenští navíc ztratili vyloučeného Němce, který v krátkém sledu obdržel dvě žluté karty za protesty. Konečnou podobu výsledku dal v 69. minutě přesně hlavičkující útočník Krtek.

Mladší dorost nadělil Kyjovu šestku

01.11.2009
K Y J O V - Osmá výhra mladšího dorostu v řadě se nesla v duchu střelecké kanonády, kterou svěřenci trenéra Pokoje tentokrát rozpoutali v Kyjově.

Béčko podzimním mistrem

01.11.2009
O L O M U Č A N Y - Také v posledním utkání podzimní části Okresního přeboru Blanska si B mužstvo na hřišti soupeře zastříleli a s přispěním posil z A mužstva jednoznačně zvítězilo.