Otrokovice

Blansko

2:4

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

vs

Otrokovice

Blansko

2

4

vs

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

Články

Blansko v Havlíčkově Brodu těsně prohrálo, o záchranu tak musí stále bojovat

31.05.2015
B l a n s k o - V předposledním venkovním utkání v rámci probíhající sezóny mohli fotbalisté FK Blansko při zisku tří bodů a zaváhání Mutěnic již slavit záchranu v soutěži. První předpoklad však svěřenci trenéra Kuglera nesplnili, když na půdě Havlíčkova Brodu prohráli i přes dobrý výkon ve druhém poločase 1:0.

Podpora sportu v Blansku? Nová pravidla

31.05.2015
B l a n s k o - Nová pravidla. Průhlednější přerozdělení peněz z rozpočtu na činnost oddílů. Ale také fotbalové hřiště s umělou trávou, hlediště v hale v ulici Údolní nebo postupná oprava sportovišť v Blansku. To je vize současného vedení Blanska v otázce sportu ve městě.

Penaltu by šel přede mnou kopat i gólman Špit, usmál se Pernica

30.05.2015
J a b l o n e c / B r n o - Místo pouhého odpočinku jej po sobotní prvoligové derniéře v Brně čeká nabitý program. Jablonecký obránce Luděk Pernica se vrátí na stadion Zbrojovky, kde fotbalově vyrostl. A po krátké dovolené jej čeká obrovský životní krok. Svatba. „Jsme s Kačkou čtyři a půl roku. Hledali jsme se, až jsme se našli," usmívá se čtyřiadvacetiletý blanenský odchovanec v rozhovoru pro Deník Rovnost.

Příprava na Regions´cup - nominace na zápas v Hulíně

30.05.2015
B r n o / B l a n s k o - Výběr hráčů z jihomoravských klubů má za sebou v přípravě na amatérské EURO dva tréninkové kempy. Ve středu 10. června jej čeká přípravné utkání na půdě třetiligového Hulína.

Jihomoravský výběr U14 skončil v MKS čtvrtý

30.05.2015
B r n o / B l a n s k o - Stejně jako před rokem obsadil výběr Jihomoravského krajského fotbalového svazu v Mezikrajské soutěži v kategorii U14 čtvrté místo. V pražském finále dvakrát prohrál a gólem hodonínského Jakuba Bárty zdolal Středočeský KFS 1:0.

V předposledním venkovním utkání Blansko zavítá do Havlíčkova Brodu

29.05.2015
B l a n s k o - Předposlední mistrovský zápas na půdě soupeře v rámci vrcholící sezóny absolvují o nadcházejícím víkendu fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera se v neděli představí v Havlíčkově Brodu, kde od 16:30 změří síly s místním Slovanem, který okupuje 4. místo.

Po devatenácti letech jsem snad dokázal, že jsem nebyl v Anglii náhodou, smál se Maier

28.05.2015
P r a h a / B l a n s k o - Pan Neprůstřelný. Solidně zaplněný Eden tleskal při Setkání legend hvězdám kalibru Pavla Nedvěda, Karla Poborského, Patrika Bergra či Jana Kollera. Nejlepším hráčem českého týmu v exhibici proti Německu (6:3) byl ovšem vyhlášen někdo úplně jiný. Brankář Ladislav Maier, který na stříbrném mistrovství Evropy 1996 v Anglii vystupoval jen v roli trojky, předvedl spektakulární výkon.

Proti Kuřimi uspěli v domácím prostředí pouze starší žáci

27.05.2015
B l a n s k o - Stejně jako předminulý víkend proti Veselí nad Moravou se vedlo žákovským týmům FK Blansko. V rámci 19. kola krajského přeboru zvítězili na domácím trávníku proti Kuřimi starší žáci 3:1, mladší naopak prohráli 4:10.

Vítězství Farmy nad rezervou Tasovic režíroval Tomáš Jarůšek

27.05.2015
B o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský Bořitov dosáhl v rámci 23. kola 1.A třídy, skupiny A důležitého vítězství. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka i díky hattricku Tomáše Jarůška porazili rezervu Tasovic 4:1 i přes fakt, že po vyloučení brankáře více než poločas hráli v početní nevýhodě.

Soupeř vyhrál zaslouženě, uznal po porážce s Velkým Meziříčím trenér Kugler

26.05.2015
B l a n s k o - Vůbec poprvé po návratu trenéra Kuglera na blanenskou lavičku vyšel na domácím stadionu na Údolní bodově i střelecky naprázdno A tým FK Blansko. S jistým vítězem divize D prohráli Blanenští 0:2 a domácí lodivod uznal: „Soupeř vyhrál zaslouženě.“

Finále Mezikrajské soutěže U14. S účastí výběru JmKFS

25.05.2015
B r n o / B l a n s k o - Až v posledním zápase základní části si vybojoval výběr Jihomoravského krajského fotbalového svazu U14 postup na finálový turnaj letošního ročníku Mezikrajské soutěže. Svěřence trenérů Dvořáka, Zlámala a Šustra čekají v úterý a ve středu na hřišti pražské Aritmy souboje s výběry Moravskoslezského KFS, FS Praha a Středočeského KFS.

Bohužel to nevyšlo, byl zklamaný po prohře s mistrem David Müller

25.05.2015
B l a n s k o - Podobně jako v minulých utkáních byl také v zápase s vítězem letošního ročníku divize D oporou zadních řad Blanska David Müller. Ani jemu se však v 9. minutě nepodařilo uhlídat nejlepšího střelce Pavla Simra a musel se svými spoluhráči zkousnout po utkání hořkou pilulku v podobě prohry 0:2.

Jarní domácí neporazitelnost Blanska ukončil mistr, na Údolní vyhrál 2:0

24.05.2015
B l a n s k o - Jarní domácí neporazitelnost fotbalistů A týmu FK Blansko, čítající 5 utkání, je u konce. Svěřenci trenéra Michal Kuglera na stadionu na Údolní podlehli v rámci 27. kola divize D jistému postupujícímu do příštího MSFL Velkému Meziříčí po brankách Simra a Vyskočila 0:2.

Blansko čeká souboj s letošním šampiónem divize D

22.05.2015
B l a n s k o - Pikantní utkání sehrají o nadcházejím víkendu fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera vyzvou v rámci 27. kola na svém domácím stadionu na Údolní vítěze letošního ročníku divize D FC Velké Meziříčí, které si poslední nedělní výhrou zajistilo postup do MSFL.

O prohře Farmy v Dobšicích rozhodla jedna branka

21.05.2015
D o b š i c e / B o ř i t o v - Farmářský Bořitov se trápí. V rámci 22. kola 1.A třídy, skupiny A prohrál na hřišti Dobšic po brance Prince 1:0. Jeho nejbližší pronásledovatel, 13. celek tabulky Sokol Lipovec, na něho ztrácí již jen jeden bod.
Další stránky
123>>