Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Blanenský fotbalový turnaj ovládl tým z polské Legnice

24.06.2012
B l a n s k o - 29. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky hostil už tradičně kromě českých i zahraniční týmy. Dvoudenní fotbalový turnaj mladších žáků chtělo v konkurenci osmi soupeřů vyhrát i domácí FK Blansko, které ale do finále nepustila Líšeň. Celkovým vítězem se nakonec v sobotu stal tým z polské Legnice, kterému k výhře pomohl velkou měrou nejlepší střelec turnaje Michal Cirko.

Na rozloučenou s okresním přeborem B tým podlehl doma Letovicím

17.06.2012
B l a n s k o - Poslední domácí vystoupení blanenské rezervy v okresním přeboru se nevydařilo, takže tři body si z Blanska odvezli hráči Letovic.

Blansko na postup nedosáhlo, remíza v Kyjově stačila na druhé místo

16.06.2012
K y j o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko na vytoužený postup do divize nedosáhli. I přes ztrátu Vracova v Kuřimi se jim nepodařilo naplno bodovat v Kyjově. Bezbranková remíza stačila pouze na udržení druhého místa.

Blansko čeká souboj nejlepších týmů jara

15.06.2012
B l a n s k o - Pikantní rozuzlení nabídne závěrečné 29. kolo krajského přeboru. Fotbalisté FK Blansko se představí v duelu dvou nejlepších týmů jara v Kyjově a na dálku svedou s Vracovem boj o postup do divize.

Po domácí porážce v posledním kole skončil starší dorost na čtvrtém místě

12.06.2012
B l a n s k o - Případná domácí výhra staršího dorostu proti Pelhřimovu by znamenala potvrzení druhého místa v konečné tabulce divizní skupiny D staršího dorostu. Přes jednogólovou porážku, která nakonec znamená konečné čtvrté místo, odehrál starší dorost jako divizní nováček skvělou sezónu, za kterou zaslouží hráči, trenér i vedoucí mužstva snad i víc, než jenom pochvalu na těchto stránkách.

V přímém souboji o 5.místo porazil mladší dorost soupeře z Pelhřimova

10.06.2012
B l a n s k o - Před posledním utkáním v sezoně byl dnešní soupeř mladšího dorostu, FK Pelhřimov, o jedno místo v tabulce výš s jednobodovým náskokem, takže se jednalo o přímý souboj o konečné páté místo.

FK BLANSKO "B" PO VÝHŘE V ŠOŠŮVCE VÍTĚZEM OKRESNÍHO PŘEBORU !

10.06.2012
B l a n s k o / Š o š ů v k a - Případná výhra v Šošůvce mohla B týmu zajistit vítězství v letošním ročníku okresního přeboru bez ohledu výsledek Sloupu ve Vysočanech. Blanenští v nelehkém utkání, hraném na zřejmě nejlepším hřišti na okrese výhrou, toto prvenství vybojovali. Gratulace k vítězství a k postupu do krajské 1.B třídy!

Crhákova gólparáda udržela Blansku naději na postup

10.06.2012
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se v derniéře před domácími diváky vytáhli. V rámci předposledního 28. kola krajského přeboru porazili svěřenci trenéra Kuglera Rousínov vysoko 5:1. Neudržitelný byl kanonýr Petr Crhák, který se trefil čtyřikrát. Jednu branku přidal Jan Doležel.

Starší žáci mají z finále krajského poháru stříbro

08.06.2012
B l a n s k o - Starší žáci FK Blansko v úterním finále krajského poháru v Lanžhotě prohráli se Slovanem Brno 0:1 a získali tak stříbrné medaile.

Starší žáky čeká zítra finále krajského poháru

04.06.2012
B l a n s k o - V úterním finále krajského poháru starších žáků v Lanžhotě se střetnou Blansko a Slovan Brno. Oba týmy si postup v semifinále vybojovaly až v penaltovém rozstřelu.

Starší dorost na suverénní Spartu Brno nestačil

04.06.2012
B L A N S K O, B R N O - FC Sparta Brno v kategorii staršího dorostu v divizní skupině D ztratila pouhé dva body za domácí remízu s Velkým Meziříčím hned v prvním soutěžním kole. Od druhého kola jde od vítězství k vítězství a ani našim dorostencům se nepodařilo tuto úctyhodnou sérii domácím přerušit.

Mladší dorost přišel o cennou remízu na Spartě Brno až v samotném závěru zápasu

04.06.2012
B L A N S K O, B R N O :

Na hřišti FC Sparty Brno, suverénně prvního týmu divize skupiny D mladšího dorostu, odehráli mladší dorostenci výborný zápas a o bezbrankovou remízu přišli až v samotném závěru zápasu.

Blansko poslední derby zvládlo, vyhrálo v Ráječku

03.06.2012
R á j e č k o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zvládli poslední derby v letošním ročníku krajského přeboru, když na hřišti Ráječka zvítězili po brankách Jana Doležela a Petra Crháka 2:0. Dvě kola před koncem ztrácejí svěřenci trenéra Kuglera stále dva body na vedoucí Vracov.

Rezerva drží tříbodový náskok před Sloupem

02.06.2012
B L A N S K O: Zisk tří bodů za povinné domácí vítězství nad soupeřem z Vysočan při současné výhře Sloupu nad Drnovicemi znamená, že na čele okresního přeboru ani dvě kola před koncem soutěže není nic rozhodnuto. Případná výhra příští neděli v Šošůvce však už může znamenat definitivu!

Starší žáci postoupili do finále krajského poháru

01.06.2012
B l a n s k o - Starší žáci zvládli dva důležité zápasy čtvrfinále a semifinále krajského poháru a po vyřazení Vyškova a Bystrce si svěřenci Michala Šenkeříka zahrají finále, ve kterém je čeká Slovan Brno.
Další stránky
1>>