Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Zpráva k zániku členství v Občanském sdružení FK Blansko ke dni 30.9.2013

30.09.2013
B l a n s k o - Nejvyšší orgán Občanského sdružení FK Blansko – jeho valná hromada, konaná dne 11.2.2012, svým usnesením pověřila Výkonný výbor FK Blansko k tomu, aby upozornil všechny členy na jednu z jejich základních povinností – placení členských příspěvků, vyzval je k jejich zaplacení a upozornil je na možnost ukončení členství vyškrtnutím.

Rezerva doma opět neskórovala, s Podolím se o body podělila

30.09.2013
B l a n s k o - Ani na čtvrtý pokus se rezervě FK Blansko nepodařilo v domácím prostředí urvat kýžené tři body. Svěřenci trenéra Ivana Študenta i přes několik slibných šancí doma podruhé v řadě neskórovali a s celkem Podolí u Brna se o body podělili. I nadále jim tak patří poslední příčka.

Blansko v Bohunicích mířilo k zisku tří bodů, to však odmítl Pavel Šustr

29.09.2013
B r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko měli utkání 9. kola Moravskoslezské divize D velmi dobře rozehrané. V poločase vedli po brankách Jana Trtílka a Ondřeje Ullmanna 2:1. Konečnou dělbu bodů zařídil v 77. minutě výstavní trefou z trestného kopu ex-ligový harcovník Pavel Šustr.

Mladší dorost v dramatickém utkání uhrál ve Velmezu bod

26.09.2013
V e l k é   M e z i ř í č í / B l a n s k o - V rámci 7. kola Moravskoslezské divize, skupiny D se mladší dorostenci představili ve Velkém Meziříčí. Po bezbrankovém poločase si nakonec svěřenci trenéra Pokoje odvezli bod za remízu 2:2, přišli však o útočníka Vintra.

Starší žáci i přes řadu absencí zdolali silnou Svratku

25.09.2013
B l a n s k o - Výborného výsledku dosáhli v rámci 5. kola krajského přeboru starší žáci FK Blansko. I přes řadu absencí dokázali svěřenci trenéra Michala Šenkeříka porazit v domácím prostředí jednoho z adepta na vítězství v soutěži Svratku Brno 3:0.

Měl jsem na začátku druhého poločasu dát gól, říká sebekriticky Jan Trtílek

25.09.2013
B l a n s k o - V utkání s Polnou se jako jediný zapsal mezi domácí střelce. Přesto útočník Jan Trtílek ze své třetí branky v sezóně radost neměl. Jeho tým totiž doma podlehl soupeři 1:2 a podruhé v sezóně vyšel doma bodově naprázdno.

Blansko doma podruhé padlo, vítězství si odvezla z Údolní Polná

21.09.2013
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko podruhé v sezóně nebodovali před vlastními diváky. V rámci 7. kola Moravskoslezské divize D prohráli svěřenci trenéra Hajského se Slavojem Polná 1:2, když na branky Tlačbaby a Adamce reagovali snížením Jana Trtílka až pět minut před koncem.

Děkuji všem, kteří pokračují v podpoře FK Blansko, říká manažer Bohuslav Jedinák

21.09.2013
B l a n s k o - Téměř v polovině je podzimní část Moravskoslezské divize, skupiny D. Fotbalisté FK Blansko si jako nováček prozatím vedou slibně. Současné umístění v tabulce odpovídá i představám vedení klubu. Nejen na výkony A mužstva odpověděl v našem rozhovoru manažer klubu Bohuslav Jedinák.

V dalším domácím utkání Blansko přivítá Polnou

20.09.2013
B l a n s k o - O nadcházejícím víkendu se již poosmé v sezóně roztočí kola čtvrté nejvyšší fotbalové soutěže v ČR, Moravskoslezské divize, skupiny D. Fotbalisté FK Blansko hostí tradičně v sobotu na svém domácím stadionu na Údolní čtvrtý celek tabulky - Slavoj Polnou.

Starší žáci si odvezli z Židenic porážku

18.09.2013
B r n o / B l a n s k o - V rámci 4. kola krajského přeboru zavítali starší žáci na půdu celku ČAFC Židenice. Zde se sice svěřenci trenéra Michala Šenkeříka dostali zásluhou Tomáše Feika do vedení, pak už však mířili do černého pouze domácí, kteří nakonec vyhráli 4:1.

Vyrovnání jsme si zasloužili, říká nejlepší střelec Blanska David Müller

17.09.2013
H o d o n í n / B l a n s k o - I když se blanenští útočníci gólově prosazují a svoji hrou jsou nebezpečím pro obrany soupeřů, nejlepším střelcem Blanska je obránce David Müller. Ve středečním utkání v Líšni sice nešťastně skóroval do vlastní branky, v Hodoníně si však spravil chuť.

Za pět bodů jsme rádi, říká David Juran

17.09.2013
H o d o n í n / B l a n s k o - V utkání s Hodonínem na těžkém terénu předvedl několik důležitých zákroků a přispěl tak k zisku cenného bodu za remízu 1:1. Přesto brankář Blanska David Juran neskrýval pocit křivdy, když rozhodčí po jeho kontaktu s útočníkem Šturmou v úvodu utkání odpískal pokutový kop.

Mladší dorost si doma poradil s Vrchovinou

16.09.2013
B l a n s k o - V rámci 6. kola Moravskoslezské divize D hostili mladší dorostenci na Mlýnské celek Vrchoviny. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. si se svým soupeřem s přehledem poradili a po dvou brankách O. Zmeka a jedné Keprta a Louly zvítězili poměrem 4:1.

Rezerva získala premiérový bod, doma se rozešla bez branek s rozjetým Čebínem

15.09.2013
B l a n s k o - Po špatném vstupu do soutěže získali svěřenci trenéra Ivana Študenta premiérový bod. V domácím prostředí se rozešli bez branek s mužstvem Čebína, kterému prozatím patří druhé místo v tabulce.

Blansko zakončilo anglický týden remízou v Hodoníně

14.09.2013
H o d o n í n / B l a n s k o - V rámci 6. kola Moravskoslezské divize D fotbalisté FK Blansko završili anglický týden. Po výhře nad Bystřicí a remíze v Líšni získali svěřenci trenéra Jiřího Hajského bod i v Hodoníně, kde díky trefě Davida Müllera uhráli na těžkém terénu remízu 1:1.
Další stránky
123>>