Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Vzpomínka na postupový zápas, Blansko hostí v dalším kole divize Polnou

29.09.2017
B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko mají další pokus k tomu, aby před vlastními diváky poprvé v sezóně zvítězili. V 9. kole divize hostí na stadionu na Údolní celek Slavoj Polná, proti kterému v loňském roce slavili před rekordní návštěvou postup do Moravskoslezské ligy.

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska si na Vysočině zopakovali Tišnov. Porážku 0:5

26.09.2017
N o v é M ě s t o n a M o r a v ě - Snad se z toho nestane pravidlo. Fotbalisté Blanska ve druhém divizním utkání po sobě na trávníku soupeře prohráli 0:5. Po porážce v Tišnově skončil stejným výsledkem i zápas v Novém Městě na Moravě s SFK Vrchovina.

Druhý venkovní debakl: Blansko inkasovalo v Novém Městě na Moravě pětkrát

25.09.2017
N o v é M ě s t o n a M o r a v ě / B l a n s k o - Druhý venkovní zápas v řadě fotbalistům A týmu FK Blansko výsledkově nevyšel. Na půdě Vrchoviny, jejíž branku hájil David Juran, inkasovali svěřenci trenéra Martina Maši, obdobně jako před 14 dny v Tišnově, pět branek. I díky hattricku domácího forvarda Dočekala prohráli 5:0.

Blansko zajíždí do Nového Města na Moravě

23.09.2017
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko mají před sebou čtvrté venkovní utkání v podzimní části Fortuna Moravskoslezské divize skupiny D. Svěřenci trenéra Martina Maši se tentokrát představí v Novém Městě na Moravě, kde bude jejich soupeřem tamní SFK Vrchovina, jejíž branku bude hájit bývalý brankář Blanska David Juran.

Napsali o nás: Juran jde proti svým: Těším se, říká brankář

22.09.2017
N o v é M ě s t o n a M o r a v ě - Zápas divizních fotbalistů Vrchoviny s Blanskem sice nemá žádnou příchuť derby, z jednoho důvodu ale pikantní bude. V neděli od 15.30 se totiž do branky novoměstského celku postaví David Juran, někdejší velká opora Blanska.

Omluva Lukáši Závodnému

22.09.2017
B l a n s k o - V posledním utkání A týmu proti Slovanu Bzenec byl za autora nepřesné zpětné přihrávky při vedoucí brance hostů chybně označen záložník FK Blansko Lukáš Závodný.

Reportáž: FK Blansko - TJ Slovan Bzenec

21.09.2017
B l a n s k o - Reportáž blanenské televize Videožurnál z utkání 7. kola Fortuna Moravskoslezské divize, skupiny D, ve kterém fotbalisté A týmu FK Blansko remizovali s Bzencem 1:1. Za děním v klubu se ohlédl jeho předseda Ing. Jiří Crha.

Napsali o nás: Na stadionu na Údolní opraví tribunu

20.09.2017
B l a n s k o - Ještě letos na jaře se v Blansku na stadionu na Údolní ulici hrála třetí fotbalová liga. V ní se ovšem hráčům FK Blansko příliš nedařilo. Po sestupu chodí místní jen na divizní zápasy. Jenže zázemí stadionu pomalu nestačí ani na okresní přebor. Tribuna blanenského fotbalového stánku je totiž už léta ve velmi špatném stavu.

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska doma znovu jen remizovali. S Bzencem

19.09.2017
B l a n s k o - Ani čtvrtý pokus vyhrát na domácím trávníku blanenským fotbalistům nevyšel. S vinaři z Bzence se rozloučili smírně. Až na výjimku se Starou Říší, s níž prohráli 0:3, jsou domácí zápasy Blanska jako přes kopírák. Tým si dokáže vypracovat šance, ale nabízí je i soupeři. Nakonec musí brát za vděk i ziskem jednoho bodu.

Čekání na domácí výhru pokračuje, Blansko se s Bzencem rozešlo smírně

16.09.2017
B l a n s k o - Ani na čtvrtý pokus nedokázali svěřenci trenéra Martina Maši vytěžit z domácího utkání plný bodový zisk. V úvodním zápase 7. kola Fortuna Moravskoslezské divize skupiny D remizovali s Bzencem 1:1, když na vedoucí branku Kasaly dokázal ještě v prvním poločase odpovědět nejlepší domácí hráč Jan Pšikal.

Ukončí Blansko čekání na domácí výhru? V cestě mu bude stát Bzenec

14.09.2017
B l a n s k o - Čtvrtý pokus o zisk premiérových tří bodů v domácím prostředí v rámci letošní sezóny budou mít v 7. kole Fortuna Moravskoslezské divize, skupiny D fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Martina Maši hostí tentokrát netradičně již v pátek celek TJ Slovan Bzenec.

POZOR ZMĚNA TERMÍNU: A tým odehraje zápas s Bzencem v pátek

12.09.2017
B l a n s k o - Ke změně termínu následujícího utkání A týmu FK Blansko došlo po dohodě klubů. Utkání 7. kola Fortuna Moravskoslezské divize D proti TJ Slovan Bzenec bude sehráno již v pátek 15. září od 17:00 na stadionu na Údolní.

Napsali o nás: Farmářské fotbalové derby ovládl Tišnov. Blansku dal pět gólů

12.09.2017
T i š n o v / B l a n s k o - Žák předčil svého učitele. Někdejší tišnovská farma blanenského fotbalu vyhrála divizní souboj 5:0. Ještě nedávno do Tišnova půjčovali hráče na výpomoc do I. A třídy, v šestém kole divize tam Blansko od svého bývalého farmářského klubu dostalo pětku.

Blansko na zkušený Tišnov nestačilo, schytalo pětku

12.09.2017
T i š n o v / B l a n s k o - Vysokou porážkou svěřenců trenéra Maši skončilo utkání dvou bývalých farmářských celků Tišnova s Blanskem. Domácí celek nabitý kvalitními hráči nedal hostům šanci a zvítězil přesvědčivě 5:0.

Ex-farmářské derby, Blansko se představí v Tišnově

10.09.2017
B l a n s k o - Pikantní souboj čeká fotbalisty A týmu FK Blansko v 6. kole Fortuna Moravskoslezské divize, skupiny D. V jeho rámci se totiž představí v Tišnově proti tamnímu AFK, se kterým ještě v předloňské sezóně náš klub spolupracoval v rámci projektu farma. V jeho kádru je nespočet hráčů, kteří v minulosti oblékali blanenský dres v čele s Davidem Bednářem, Radimem Bubeníčkem či Petrem Švancarou.
Další stránky
12>>