K U N Š T Á T - Vítězně vstoupili do přípravy na nový ročník krajského přeboru svěřenci trenéra Petra Stupky. Ten však byl i přes vysoké vítězství s určitými věcmi nespokojen.
Přátelské utkání
Starší žáci

FK Kunštát - FK APOS Blansko 0:10 (0:5)

Branky: Michal Zouhar 4, Radim Bláha 2, Jiří Kratochvíl, Artem Semčuk, Dominik Michalík, Jakub Manda

Po čtrnáctidenní přípravě, kdy se starší žáci věnovali především fyzické kondici a to na školním hřišti ZŠ Erbenova, sehrálo družstvo první přípravné utkání na hřišti v Kunštátě.

Pro nově sestavený tým jak hráčský tak realizační to byla první ostrá zkouška.
Podle výsledku se zdá být úspěšná, ale trenéři samozřejmě nemohou být spokojeni. V krajském přeboru, kam družstva žáků postoupila, by předvedený výkon nestačil. Vázla spolupráce obránců i záložníků, kdy těžiště hry zůstávalo dlouhou dobu pouze u jedné postranní čáry. Potěšila snad jen snaha o křídelní hru. Stále nás čeká spusta práce především co se týká organizace naší hry.