B l a n s k o - Soupiska fotbalistů A týmu FK Blansko se rozrostla o nové jméno. Do konce roku bude v našem klubu hostovat David Jukl.
Kreativní střední záložník přichází na hostování ze Zbrojovky Brno do 31. 12. 2014. V minulosti působil tento 23letý hráč kromě Zbrojovky i v Břeclavi, Opavě, Čáslavi a Rosicích. V úvodu letošní sezóny naskončil také jako střídající hráč do několika utkání za SK Líšeň. V Blansku by měl zaujmout post tvořivého středního záložníka. Dnes byly dořešeny poslední formality jeho hostování a tak jej může trenér Ludevít Grmela nasadit již do nedělního utkání v Mutěnicích. „Chybí nám typický tvůrce hry. Věřím, že David nám v tomto směru pomůže,“ doplnil k jeho příchodu asistent trenéra Radim Bubeníček.

Foto: www.fczbrno.cz