Senica

Blansko

2:1

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Senica

Blansko

2

1

vs

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Již druhý týden zimní přípravy mají za sebou fotbalisté A mužstva FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera během něho polykali stejné množství tréninkových dávek jako v tom úvodním.
Blanenské hráče tedy opět čekala porce pěti tréninkových jednotek. „V pondělí jsme se připravovali v areálu stadionu na Údolní společně se staršími dorostenci. V úterý proběhla tréninková jednotka v hale učiliště Metry, kde byl na programu kruhový trénink a fotbal. Ve středu jsme opět využili posilovnu a vířivku v městských lázních. Ve čtvrtek jsme se připravovali na hřišti jednoty Orel a konečně v pátek absolvovali kluci výběh na přehradu. Poté jsme měli u Orla kruhový trénink a následně fotbal,“ popsal program druhého týden zimní přípravy trenér Kugler.

Blanenský lodivod následně informoval o aktuálním stavu hráčského kádru, především co se týká jeho zdravotní stránky. „Michal Zouhar a Daniel Keprt mají oba shodně problémy s kotníkem. S kolenem laboruje David Müller. Naopak se do tréninkového procesu již zapojil Jan Trtílek,“ vypočítává Michal Kugler.

Ten se již musel po vzájemné dohodě rozloučit s bývalým hráčem dorostu Markem Trávníčkem, od něhož si na jaře hodně sliboval. „Mrzí mě to. Marek se rozhodl upřednostnit školu, protože ho čeká maturita, což samozřejmě chápu. Nestíhal by tréninkové jednotky, takže jsme se dohodli, že jeho návrat do Blanska se neuskuteční,“ doplnil Michal Kugler.

V příštím týdnu se již blanenští dočkají zpestření náročné přípravy. V sobotu 24. ledna sehrají od 13:00 na umělé trávě ve Vyškově první přípravné utkání. Jejich soupeřem bude po podzimu 3. celek Moravskoslezské fotbalové ligy 1. SK Prostějov.