B l a n s k o - Kvalitní výkon podložený několika výtečnými zákroky neunikl pozornosti diváků, kteří v anketě Hráč 22. kola zvolili jako vítěze brankáře Karla Švancaru.
Blanenský odchovanec v posledních sezónách převážně kryl záda Aleši Slaninovi. Po jeho odchodu prokazuje, že byl více než kvalitní brankářkou dvojkou. I když ve Vyškově vyšel blanenský tým bodově naprázdno, Švancara několika výbornými zákroky držel akcie na bodobý zisk až do poslední minuty. Vítěz tentokrát od diváků obdržel 56 bodů. Druhé místo opět obsadil obránce Jan Zich (30 bodů). Bronzový skončil záložník Petr Starý, který obdržel 17 bodů.

Systém hlasování:
1. hvězda utkání - 3 body
2. hvězda utkání - 2 body
3. hvězda utkání - 1 bod

Přehled vítězů ankety Hráč kola:
19. kolo: Blansko - Uherský Brod
Jan Nečas (49 bodů)