Zlín

Blansko

4:1

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Zlín

Blansko

4

1

vs

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Blanenští fotbalisté mohou před domácím publikem slavit titul půlmistra soutěže. V sobotu 9. listopadu zamíří na půdu Blanska třetí tým tabulky - SK Uničov.

Uničovští jsou tradičním postrachem všech týmů v MSFL. O tom svědčí i třeba skalp Olomouce, Zlína, nebo Frýdku-Místku. Tým Zbyňka Zbořila nečeká nic jednoduchého. Uničov je třetím neproduktivnějším týmem celé soutěže. Osmadvacet branek, které svěřenci Dušana Zmolíka nastříleli do sítí soupeřů, prozatím stačilo na 28 bodů, což znamená třetí místo, o skóre za druhou Olomoucí.

Tým z jihomoravského Blanska prozatím doma neprohrál. Bodový zisk 33 bodů zatím přisuzuje blanenským hráčům první pozici se čtyřbodovým polštářem nad druhou Sigmou "B" a právě Uničovem. Kouč Zbořil po posledním domácím zápase rozplýval zejména nad fantastickou diváckou podporou. „Po každém zápase říkáme, že se z toho musíme těšit. Místní návštěvy si můžeme porovnat s ostatními stadiony, a proto klobouk dolů. Nesmírně si podpory vážíme i v kabině,“ svěřil se trenér lídra MSFL pro blanenskou TV.

V týmu Uničova je nejnebezpečnějším hráčem pro obranu Blanska jednoznačně Tomáš Komenda, který v patnácti duelech zamířil do sítí soupeřů celkem v sedmi případech. Na drhué straně si bude muset defenzíva Uničova pohlídat Martina Sedla, který z pozice obránce nastřílel neuvěřitelných osm gólů a zaslouženě je nejlepším střelcem domácích.

Přijďte si užít krásnou listopadovou sobotu na fotbal. Vstupné je již tradičně 50 korun a čekat na vás bude udírna plná klobás a točené pivo. Zápas začíná ve 14:00