Blansko

Vratimov

0:1

Jihlava B

Blansko

07.08.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Vratimov

0

1

vs

Jihlava B

Blansko

07.08.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
Blansko – Předzápasová slova trenéra Zbyňka Zbořila o velmi těžkém startu do jarní části sezóny se v Uničově beze zbytku naplnila. Byli to právě domácí, kteří se radoval z jediné přesné trefy utkání, a tak se Blansko vracelo domů bez bodu.

„Byl to klasický první jarní zápas. Horší terén a hodně soubojů. Rozhodovaly přitom maličkosti,“ přiblížil na úvod trenér Zbořil, jak to na těžké půdě v Uničově vypadalo.

„V prvním poločase jsme neproměnili dvě šance. Bartolomea i Lahodného vychytal domácí brankář Uvízl, což mohl být zlomový moment utkání,“ vrátil se Zbořil k první pětačtyřiceti minutovce, v které bylo Blansko blízko vedoucí brance. Tu nevstřelilo, také do druhé půle ale Zbořilovi svěřenci nevstoupili špatně. Jenže místo kýžené trefy přišla ledová sprcha.

„Druhou půli jsme začali dobře, po deseti minutách nám ale domácí vyjeli z naší útočné standardky. Brejk jsme nepřerušili a dvojice Krč – Komenda jej dotáhla k brance,“ přiblížil Zbořil, jak padl jediný gól zápasu. Z něj byl blanenský stratég hodně rozmrzelý. „Na tytu situace jsem zvlášť upozorňoval, takže jsem byl hodně naštvaný. Zápas venku jsme prohráli díky brejku.“

Nebyla to však jen tato situace, která Zbořila po zápase mrzela. „Bohužel nám nevyšla střídání. Chtěl jsem dát do hry čerstvé a rychlé hráče, na těžkém terénu to ale nepřineslo vůbec nic. Navíc jsme špatně rozehrávali rohy a standardky.“

Blansko se domů vracelo bez bodu a už za týden jej čeká další venkovní utkání, tentokrát ve Vyškově, kam pojede stále v pozici prvního týmu tabulky. „MSFL není jednoduchá soutěž. Navíc když ji vedete, motivace soupeřů je jasná. S tímto se musíme vyrovnat,“ zavelel Zbořil k dalším zápasům.