Asistence, gól a nakonec i vítězství nad fotbalisty Uherského Brodu. S touto bilancí završil sobotní duel záložník Blanska Marek Mach, který nechyběl u žádné důležité situace.

„Byť utkání skončilo 2:1 a dostali jsme v závěru branku, musím výsledek hodnotit kladně. Odmakali jsme totiž zápas až do konce,“ řekl Mach hned po tříbodovém úspěchu na domácím hřišti. Díky tomu stále patří Blansko mezi nejlepší týmy v tabulce MSFL.

„Několikrát se to už mohlo zklidnit i před závěrem. Šel jsem sám na brankáře, nedal jsem. Podruhé jsem zbytečně vymýšlel blbosti, ale nakonec to pro nás dopadlo dobře,“ oddechl si Mach potom, co domácí zvládli poslední minuty zápasu.

Poslechněte si celý rozhovor níže.