2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

Zaváhání v Kroměříži zavinilo, že se blanenští fotbalisté propadli na sedmé místo MSFL. Porážku 1:3 a celkově výkon mužstva komentoval asistent trenéra Erik Mihola, který popisoval i atmosféru v kabině o poločase.

V první půli se zdálo, že si Blansko nevědělo s aktivitou soupeře rady. Překvapil vás vývoj utkání?
Kroměříž hrála přesně tak, jak jsme očekávali. Domácí měli skvělý pohyb, hlavně jejich středová řada neustále rotovala a dělala nám největší problém. Všechny branky jsme obdrželi po situacích, na něž jsme hráče upozorňovali.

Podle toho, jak tým nastoupil do druhého poločasu, asi bylo v kabině o pauze živo…
Žádná bouřka neproběhla. Spíše jsme se snažili kluky uklidnit, vrátit jim sebevědomí a vyburcovat je, aby se pokusili zápas ještě zdramatizovat.

Jak jste viděl situaci, při které gólman Petr Nešetřil dostal červenou kartu?
Červená byla. Petr chtěl pomoci obráncům a posbírat míče za defenzivní linii, jenže situaci bohužel vyhodnotil hodně nešikovně.

Kroměříž ukázala velkou kvalitu i postupové ambice. Šlo o jednoho z nejtěžších dosavadních protivníků?
Za mě určitě ano. Jak zázemím, tak hráčskou kvalitou. Trenér ví, co chce, hráči tomu věří, jdou za ním a nese to ovoce.

Autor: Fanklub FK Blansko