Vůbec poprvé nastoupil v dresu Blanska a předvedl bezchybný výkon. Domácí fotbalisté si poradili s Velkým Meziříčím jasně 4:0, kdy v defenzivě skvěle vynikl David Vitásek. Brankářský debutant nepustil za sebe žádný míč a měl velký podíl na tom, že jeho tým uspěl ve třináctém kole MSFL.

„Jsem velmi vděčný trenérům, že jsem ještě na podzim dostal šanci v týmu. Jsem rád, že mě Blansko vzalo v posledním přestupovém termínu a dalo příležitost,” vysekl poklonu Vitásek. Ocenil i spoluhráče, se kterými vytvořili proti Velkému Meziříčí neprostupnou zeď. Celý rozhovor sledujte níže.