1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

Blansko

Uničov

4:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Uničov

4

1

Rozpis zápasů
FK Blansko zve v PÁTEK 1. září všechny příznivce fotbalu na 5. kolo MSFL, ve kterém náš klub čeká veledůležité utkání s týmem Tatranu Bohunice. Utkání se odehraje tradičně na stadionu v Údolní ulici, tentokráte už od 17:00.

Vedení klubu dává fanouškům na vědomí, že stejně jako na utkání s Rosicemi obdrží k zakoupené vstupence také 1 lístek na PIVO ZDARMA! Rovněž bude probíhat i slosování vstupenek o 3 věcné ceny!

Jak to bude probíhat?

Jak jsme již informovali, zápasu FK Blansko vs. TJ Tatran Bohunice se zúčastní také zástupkyně Domu pro Julii. Paní z této neziskové organizace budou mít stoleček hned za vstupní bránou, fanoušci se zakoupenou vstupenkou si zde budou moci vyzvednout lístek na pivo zdarma a dle vlastního uvážení mohou zároveň i přispět na dobrou věc (není však povinností).

Akce se samozřejmě vztahuje i na držitele permanentek. Fanoušci mohou lístek namísto piva uplatnit také na točené nealko dle aktuální nabídky. Co se týče slosování vstupenek, o poločasové přestávce budou vylosována výherní čísla programů, která budou vyhlášena v rozhlase.

Přijďte si užít páteční fotbalové odpoledne a podpořit blanenské hráče v co nejhojnějším počtu.

Těšíme se na vás!

P.S. Případní zájemci, kteří se nemohou zúčastnit pátečního zápasu a chtěli by Dům pro Julii podpořit, mohou tak učinit prostřednictvím přiloženého QR kódu.