1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

Blansko

Hranice

2:1

Zlínsko

Blansko

19.04.2024 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Hranice

2

1

vs

Zlínsko

Blansko

19.04.2024 | 17:00

Rozpis zápasů
Trenér přípravky Miloš Vašák komentuje zimní turnaje, kterých se mladší přípravka od úvodu účastnila.

Zimní část fotbalové sezóny, ke které patří halové turnaje, jsme započali 5. listopadu 2023 na prestižním turnaji Starez cup v Brněnských Ivanovicích. Už po příchodu do nafukovací haly, kde se hraje na umělé trávě, jsme byli všichni nadšení v jakých podmínkách a prostorech si zahrajeme. Hráčům se zde dařilo a dokázali využít velké hřiště pro pohledné fotbalové situace. Dokázali jsme vstřelit mnoho gólů a kluci každý náležitě oslavili. Všichni, včetně rodičů, měli radost z úspěchu na brněnské půdě. Tento turnaj je rozdělen na dvě základní kola a následující finále. První kolo se nám vydařilo a následovalo druhé, které se konalo 17. prosince, opět na stejném místě. I toto druhé kolo turnaje byl pro hráče zážitkem plným emocí a fandění rodičů. Na turnaji jsme se utkali s týmy: FC Žďár nad Sázavou, SK Obřany, FC Dosta Bystrc, Žijeme hrou, FC Ivančice, FC Kyjov. Po dvou základních kolech turnaje se nám podařilo postoupit do finále, které proběhne 17. března 2024.

20.1.2024 jsme si s hráči mladší přípravky udělali výlet na turnaj do Olšan u Prostějova. Zde se hrálo v nově postavené tělocvičně. Hrací plocha byla dostatečně velká a my jsme ji využili ke spoustě pohledných a kombinačních situací. Opět padlo spousta gólů a proběhlo samozřejmě náležité oslavování. Jeden zápas se úplně nevydařil, ovšem to následně hráče motivovalo k lepšímu výkonu v zápasech dalších. Zde si hráči turnaj opravdu užili a sklidili za to třetí místo, cenu za nejlepšího střelce a nejlepšího brankáře turnaje. Utkali jsme se s týmy: FC Ostrava – Jih, FK Nové sady, TJ Sokol Bohuňovice, TJ Sokol Olšany, HS Kroměříž.

25. 2. 2024 se mladší přípravka zúčastnila domácího turnaje, který se konal v hale na ulici Údolní v Blansku. Tento turnaj naši hráči ovládli celkově slušným výkonem a bylo na nich vidět, že se chtějí ukázat co vše v nich je. Atmosféra v kabině byla pozitivní a veselá, avšak když se řešili důležité situace na hřišti všichni byli soustředění. Z turnaje jsme odcházeli s dobrým pocitem a plní příjemných fotbalových zážitků. Na domácím turnaji jsme se utkali s týmy: RDR Akademie, Dosta Bystrc, FC Soběšice, Tatran Kohoutovice, Sokol Lipovec. Děkuji všem za pořádání tohoto turnaje a těšíme se na další.

Dále jsme se zúčastnili turnajů v Brně, Kunštátě ve Svitávce. Všechny si mladí hráči užili s nadšením za podpory rodičů. Tímto bych jim chtěl poděkovat za spolupráci.

Příležitostně jsme sehráli přátelská utkání s týmy z Kuřimi, Vavřince a Lipovce. Tyto probíhají tréninkovou formou v přátelské atmosféře.

S trenéry Zbyňkem Štěpánkem a Liborem Měšťanem hodnotíme tyto turnaje a celkové počínání v týmu pozitivně, ovšem je spousta práce a spousta věcí na čem musíme a budeme pracovat.