Zlín

Blansko

4:1

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Zlín

Blansko

4

1

vs

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Hodně tvrdý oříšek čeká v 19. kole divize D fotbalisty FK APOS Blansko. V neděli od 15:30 se na venkovní půdě střetnou s lídrem tabulky, týmem SK ROSTEX Vyškov.
Vítězství nad Napajedly dodalo blanenskému týmu potřebné odhodlání do dalších bojů. „Samozřejmě každé vítězství má na mužstvo pozitivní vliv. Proti Napajedlům to platí dvojnásobně, protože v tabulce měly stejně bodů jako my. Nálada v týmu je dobrá, ale nesmí se to zároveň obrátit v bezstarostnost. Letošní ročník divize je tak neskutečně vyrovnaný, že za dvě kola můžeme být pátí a nebo také poslední,“ upozorňuje trenér Tomáš Šenk.

Příprava na vedoucí tým tabulky probíhá standardně jako na každé jiné mistrovské utkání. „V úterý jsme měli trénink více zaměřený na kondici, včera a hlavně dnes se již zaměříme na to, jakým způsobem budeme chtít proti Vyškovu hrát. Určitě budeme muset být mnohem obezřetněji směrem dozadu, domácí budou chtít hrát aktivně dopředu, navíc jim k tomu nahrává i větší hřiště, které ve Vyškově je. Tomu samozřejmě přizpůsobíme taktiku,“ je si vědom ofenzivní síly soupeře blanenský trenér.

Toho těší fakt, že v současné době má k dispozici kompletní kádr. „Netrénoval pouze Ondra Kudy ze studijních důvodů, dnes už se tréninku zúčastní. Jinak ostatní kluci poctivě trénovali, z čehož mám radost,“ dodal Tomáš Šenk.

A s jakým cílem odjíždějí Blanenští do Vyškova? „Pevně věřím tomu, že pokud k utkání přistoupíme podobně jako proti silnějším soupeřům v přípravě, je v našich silách uhrát dobrý výsledek. Je jasné, že musíme podat obětavý výkon a bojovat od první do poslední minuty,“ nabízí recept Tomáš Šenk.

Nedělní utkání 19. kola divize D SK ROSTEX Vyškov – FK APOS Blansko se hraje od 15:30.

Podzimní utkání:
4. kolo, sobota 28. 8. 2010
FK APOS Blansko – SK ROSTEX Vyškov 3:2 (2:1)
Branky: 9. Nečas, 22. Karásek, 70. Bednář - 30. a 54. Hirsch

Blansko: Sehnal - Bezděk, Němec, Pokoj, Bubeníček - Nečas, Janíček K., Farník (86. Klimeš), Šíp (72. Beneš) - Bednář (C) - Karásek (83. Gross)
Trenér: Roman Šindelka

Vyškov: Kopáček - Žoček, Dočkal (46. Hradil), Hodinář, Kollár - Schindler (C) - Koláček, Pančochář (78. Sigmund), Hirsch - Machálek, Lička
Trenér: Mgr. Miloslav Machálek