Blansko

Prostějov

2:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Prostějov

2

1

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Fotbalisty FK APOS Blansko čeká zítra první utkání pod novým trenérem na domácí půdě. Svěřenci Michala Kuglera přivítají od 16:30 na Údolní Sokol Tasovice.
Celek z jihu Moravy aktuálně okupuje 10. místo tabulky se ziskem 32 bodů, skóre 39:44. „Čeká nás hodně bojovný a zarputilý soupeř. Navíc mají Tasovice ve svém kádru některé hráče ze Znojma. Soupeře jsem viděl hrát v Třebíči. Určitě jsem rozpoznal jeho slabší místa, otázka je, zda je dokážeme využít. Já věřím, že ano,“ říká blanenský trenér.

Ten jako již tradičně nemůže počítat s kompletním kádrem. „Zraněný je Janíček a Kuda. Problémy má Bezděk a pro nemoc netrénoval ani Nečas. Bohužel jsem musel celý týden oželet kvůli problémům s kolenem i Pokoje, který by měl být k dispozici na dnešním tréninku. Pokud bude v pořádku, měl by v sobotu nastoupit,“ vyjmenovává Michal Kugler zdravotní komplikace.

Blansko již 8 kol čeká na plný bodový zisk a před sebou má závěrečných pět utkání sezóny. „Mužstvu maximálně věřím, jinak bych tu nebyl. Koncentrujeme se na sobotní utkání, které chceme před vlastními diváky zvládnout,“ má jasno blanenský lodivod.

Sobotní utkání FK APOS Blansko – Sokol Tasovice se hraje od 16:30 na stadionu na Údolní. Předzápasy starších a mladších žáků s Dostou Bystrc se hrají od 11:30 a 13:15.

ONLINE PŘENOS: FK APOS Blansko - Sokol Tasovice

Jak si vedl soupeř v minulém kole:
neděle 15. 5. 2011
25. kolo:
Sokol Tasovice - Viktoria Otrokovice 0:2 (0:1)
Branky: 15. Šuranský, 79. Vavruša
Sestava: Trmal - Čerstvý, Krátký, Doležal, Pechal, Horáček, Macháček (16. Lašák), M. Dítě, J. Šuráň (81. Svatoš), Vyžrálek (67. Paul), M. Šuráň
Trenér: Tomáš Šťastný

Poslední vzájemné utkání:
11. kolo, neděle 17. října 2010
Sokol Tasovice - FK APOS Blansko 2:1 (0:1)
Branky: 63. a 67. z pen. M. Dítě - 35. Šíp
Tasovice: Trmal - Šuráň, Záviška (46. Dítě), Szajko, Lašák (58. Zifčák) - Paul (83. Svatoš), Pechal, Veselý, Vyžrálek - Doležal (C), Čerstvý
Trenér: Tomáš Šťastný
Blansko: Sehnal - Bubeníček, Němec, Zich, Šíp - Nečas (70. Janíček K.), Hájek, Farník, Bezděk (86. Blatný) - Karásek, Bednář (C)
Trenér: Roman Šindelka