Zlín

Blansko

4:1

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Zlín

Blansko

4

1

vs

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Vysokým vítězstvím v poměru 11:0 se starší dorostenci FK APOS Blansko rozloučili s úspěšnou sezónou, v níž dokázali vybojovat postup do divize.
Poslední utkání sezóny potvrdilo suverénní výkony staršího dorostu FK APOS Blansko. Výsledky a předvedená hra opravňuje naše hráče startovat v novém ročníku 2011/2012 v moravské dorostenecké divize.

Jan Trtílek si vylepšil svoji střeleckou bilanci na 31 branek. Předvedenou hru nemusíme komentovat, ale stáčí pochválit ústy jedné fanynky. "Takový pěkný fotbal jsem již dlouho neviděla. To by se někteří fotbalový profesoři mohli od těchto dorostenců učit. To je škoda, že postupujete, rádi bychom Vás opět viděli na našem stadionu v Bystrci".

Přejeme našim hráčům hodně sportovních a studijních úspěchů a na zážitky bohatou dovolenou. Těšíme se na Vás v novém fotbalovém ročníku. Přejeme našim hráčům stejné radostné chvíle i do nového fotbalového dorosteneckého ročníku.


horní řada zleva: Stanislav Skalický - asistent trenéra, Jiří Hepp, Jan Trtílek, Jiří Majer, Jan Sedláček, Andrej Vašák, David Juran, Martin Kučera, Jakub Bayer, Tomáš Zouhar, Josef Šplíchal - vedoucí týmu

dolní řada zleva: Michal Pištělka, Dan Koupý, Adam Zavoral, Jiří Pokoj - trenér, Filip Němec, Robin Buchta, Aleš Vágner, Marek Trávníček, chybí Jakub Šplíchal