Zlín

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o – Tradiční fotbalový Memoriál Miroslava Krabičky měl letos zahraničního vítěze. Mladší žáci z polské Legnice si odvezli pohár po výhře nad domácími fotbalisty 4:2 ve finále, když ve skupině spolu oba soupeři remizovali.
Osmadvacátý ročník měl letos nečekaně slabou účast, tradiční týmy se z Blanska odhlásily či měly jiný program. Na čtveřici oba finalisty doplnilo Ráječko a Lipůvka. Nejlepším střelcem turnaje byl s osmi góly blanenský Filip Blažek.

Místopředseda FK APOS Blansko Břetislav Strážnický byl přes druhé místo se výkonem týmu spokojen. „Myslím, že o budoucnost se blanenský fotbal bát nemusí,velké talenty máme ve všech mládežnických mužstvech. Vítězství dorostenců v divizi je výsledkem dlouhodobé koncepční práce našich trenérů, kterým touto cestou děkuji,“ uvedl.