B l a n s k o - V sobotu 11. srpna vstoupí do nového ročníku krajského přeboru fotbalisté FK Blansko. Jejich prvním soupeřem bude od 16:30 na stadionu na Údolní okresní rival - FC Boskovice.
STARTUJE SEZÓNA 2012/13
Blansko začíná derby s Boskovicemi
Bohumil Hlaváček

Žádný příznivec blanenské kopané by si neměl nechat ujít sobotní premiéru nového soutěžního ročníku. Důvodů je hned několik. Jednak by ho měl nalákat hlad po fotbale, dále pak první představení trávníku na Kolbence po rekonstrukci a v neposlední řadě atraktivní soupeř. Tím tradiční rival z Boskovic nepochybně je.

Zápas se hraje v sobotu 11. srpna na hřišti na Údolní se začátkem v 16.30 hodin.
S jakými soupiskami vstupují oba celky do podzimní části sezóny?

FK BLANSKO
Brankáři: David Juran, Filip Němec.
Obránci: Radim Bubeníček, Martin Marák, Josef Maška, Petr Šíp, Jakub Šplíchal, Adam Zavoral.
Záložníci: Jan Cupal, Tomáš Jarůšek, Antonín Kolář, Roman Mokrý, Jan Sedláček, Michal Šenk, Andrej Vašák, Tomáš Zouhar.
Útočníci: Jan Doležel, Jiří Oulehla, Marek Pernica, Jan Trtílek

Trenér: Michal Kugler
Realizační tým: Bohuslav Jedinák, Radim Bubeníček, Stanislav Hasa, Alexandr Malits ml.,
Vedoucí mužstva: Pavel Starý

Změny v kádru
Přišli:
Na hostování Martin Marák (FC Kopřivnice), Jiří Oulehla (FC Zbrojovka Brno),
z dorostu Filip Němec, Jan Trtílek, Adam Zavoral,
návrat z hostování Jan Sedláček (MKZ Rájec-Jestřebí), Antonín Kolář (SK Wullersdorf – Rakousko), Roman Mokrý (AFC Haugsdorf - Rakousko).

Odešli:
Konec hostování: Jindřich Bednář (AFK Letovice), Petr Crhák (Sokol Drnovice), Martin Dupal (FC Vysočina Jihlava), Jan Janda (SK Jedovnice).

FC BOSKOVICE
Brankáři: Adam Kronek, Jakub Klimeš.
Obránci: Filip Adamec, Jakub Horák, Jan Šafařík, Rostislav Pijáček, Jakub Grénar, Matěj Černý.
Záložníci: Josef Vykoukal, Jan Horák, Jan Stara, Pavel Blaha, Ondřej Václavek, David Müller, Adam Přikryl, David Káčerik, Vít Sedlák.
Útočníci: Jiří Janíček, Jiří Vorlický, Michal Horák

Trenér: Milan Peša.
Realizační tým: Pavel Martínek, Vít Sedlák,
Vedoucí týmu Jiří Vávra.

Změny v kádru
Přišli:
Z B týmu Adam Kronek, Rostislav Pijáček, Jakub Grénar,
na hostování David Káčerik (Sokol Skalice nad Svitavou),
návrat z hostování Ondřej Václavek (Březová nad Svitavou).

Odešli:
Na hostování Antonín Preč (Kunštát), Lukáš Fojt (Bořitov), Jiří Fojt (Bořitov),
konec hostování Petr Švéda (Sigma Olomouc).

NA SHLEDANOU V SOBOTU NA KOLBENCE !!!!