B l a n s k o - Víkend bude pro blanenská fotbalová družstva na umělé trávě na Mlýnské opravdu velmi nabitý.
V sobotu 10.února se po dvou týdnech znovu představí blanenské A-mužstvo, které čeká od 12 hodin duel s Hranicí. Celek z Olomouckého kraje momentálně působí v moravskoslezské divizní skupině E a od dnešního dne absolvuje v Blansku soustředění.

V neděli se můžeme těšit na dva přátelské zápasy dorostu. Nejprve se od 10 hodin utkají starší dorostenci s muži Kunštátu, jejichž tým působí v 1.A třídě v Jihomoravském kraji. Mladší dorost změří síly s kunštátským dorosteneckým družstvem, hrajícím 1.třídu dorostu.

Přijďte podpořit domácí mužstva!