B l a n s k o - Poprvé v roce 2018 se představí blanenští muži k mistrovskému diviznímu utkání na domácí půdě. Proti nim se postaví Velká Bíteš . Utkání bude sehráno na umělé trávě na Mlýnské.
První jarní utkání body nepřineslo. Blansko odjelo z jihlavské umělé trávy v duelu se Starou Říší s porážkou 1:3 . Napravit si chuť budou blanenští hráči moci zítra od 15:30 na Mlýnské, kde sehrají utkání s 12. týmem divize D Velkou Bíteší. Ta začala jarní část sezóny úspěšně proti Havlíčkovu Brodu, který porazila na umělé trávě v areálu VUT v Brně hladce 3:0.

Blansko se naposledy střetlo s Velkou Bíteší v neděli 27. srpna 2017. Tehdy se podařilo z jejich domácí půdy odvézt všechny tři body, díky brance Jiřího Kratochvíla z úvodu utkání. Doufejme, že se na tento výsledek podaří navázat i před domácími fanoušky. Rozhodčím utkání bude pan Řezníček Tomáš, funkci asistentů budou vykonávat pánové Svoboda Radek a Heger Michal. Delegátem bude pan Gallo Ladislav.

Dorostence čeká cesta na jih Moravy, kde se zítra střetnou s B týmem Znojma . Zápas staršího dorostu začíná v 10:30 , mladší dorostenci vyběhnou na trávník ve 12:45.