1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFC Velké MeziříčíFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC TRINITY Zlín BFK HodonínSFK VrchovinaFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceSK Kvítkovice1. BFK Frýdlant nad OstravicíMFK Vítkovice

Blansko

Rosice

3:2

Blansko

Start Brno

04.02.2023 | 10:30

UT Mlýnská

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Rosice

3

2

vs

Blansko

Start Brno

04.02.2023 | 10:30

UT Mlýnská

Rozpis zápasů
Vedení klubu reaguje na neuspokojivé výsledky A-týmu. K dnešnímu dni byl z pozice hlavního trenéra FK Blansko odvolán Petr Vašíček. Novým hlavním trenérem A-mužstva byl jmenován Jiří Vorlický.

Petr Vašíček převzal tým v letní přípravě na sezónu 2021/22. Čelil nelehké situaci, kdy se po sestupu z Fortuna národní ligy skládalo zcela nové mužstvo. Kdekdo tipoval Blansko jako jasného kandidáta na sestup, s týmem však uhrál velmi slušných 38 bodů a skončil na 11. místě tabulky. Letošní sezónu nezačal s týmem špatně, kdy mělo mužstvo po 3 odehraných kolech 4 body. Utkání se Zlínem B však odstartovalo černou sérii blanenských, kteří již 6 utkání v řadě nebodovali.

Trenére, mnohokrát Vám děkujeme za odvedenou práci a věříme, že se Vaše cesty s blanenským klubem v brzké době zase protnou!