1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

Blansko

Kuřim

3:4

Uničov

Blansko

24.02.2024 | 13:00

UT Prostějov

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Kuřim

3

4

vs

Uničov

Blansko

24.02.2024 | 13:00

UT Prostějov

Rozpis zápasů
Vedení klubu reaguje na neuspokojivé výsledky A-týmu. K dnešnímu dni byl z pozice hlavního trenéra FK Blansko odvolán Petr Vašíček. Novým hlavním trenérem A-mužstva byl jmenován Jiří Vorlický.

Petr Vašíček převzal tým v letní přípravě na sezónu 2021/22. Čelil nelehké situaci, kdy se po sestupu z Fortuna národní ligy skládalo zcela nové mužstvo. Kdekdo tipoval Blansko jako jasného kandidáta na sestup, s týmem však uhrál velmi slušných 38 bodů a skončil na 11. místě tabulky. Letošní sezónu nezačal s týmem špatně, kdy mělo mužstvo po 3 odehraných kolech 4 body. Utkání se Zlínem B však odstartovalo černou sérii blanenských, kteří již 6 utkání v řadě nebodovali.

Trenére, mnohokrát Vám děkujeme za odvedenou práci a věříme, že se Vaše cesty s blanenským klubem v brzké době zase protnou!