Benfika zajíždí k dalšímu kolu 1.B třídy již v sobotu dopoledne, tentokráte se představí na hřišti Tuřan. Tuřany v loňské sezóně hrály rovněž 1.B třídu, avšak působily ve skupině B, kde obsadily skvělé 2. místo se sedmibodovou ztrátou na postupující Troubsko. Pro letošní ročník byly zařazeny do skupiny A a logicky tak patří k hlavním kandidátům na celkové vítězství. U soupeřových obran budí respekt především útočník Michal Černý, který v uplynulé sezóně nasázel 23 branek a letos už si připsal 7 přesných zásahů. Utkání v Tuřanech startuje v 10:30!