2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

Druhé přípravné utkání pro záložní tým Blanska zavedlo na Mlýnskou družstvo nedalekého Rájce-Jestřebí. Benfika disponovala velmi silnou sestavou, kterou doplnilo několik stabilních členů A-týmu, příležitost však dostal po dlouhé době například Dominik Blažík, který se velmi dlouho zotavoval po vážném zranění. První půle přinesla 3 branky a vedení domácích 2:1. Ve druhé půli se naplno projevila síla domácích fotbalistů, kteří přidali další 3 branky a dovedli zápas do vítězného konce v poměru 5:1. Hattrickem se prezentoval domácí Novák. Další utkání sehraje Benfika až za 14 dní, kdy doma 24. února přivítá tým Soběšic. Start duelu je plánován na 15. hodinu.