Další utkání na domácí půdě čeká v neděli blanenskou Benfiku, která tentokráte vyzve v okresním derby mužstvo Rudice. Kádr Rudice je složen z řady kvalitních fotbalistů, avšak v sezóně se týmu zatím nedaří podle představ a aktuálně se nachází se ziskem 10 bodů na 13. místě tabulky. V úvodním kole jara Rudice podlehla na domácím hřišti třetím Tuřanům nejtěsnějším možným rozdílem. Na poslední vzájemné utkání blanenští mladíci nevzpomínají v dobrém. Ještě v 75. minutě totiž Benfika vedla na soupeřově hřišti 3:0, zápas ale nakonec skončil remízou 3:3. To jen svědčí o tom, že Blansko rozhodně nečeká jednoduchý zápas. Utkání na Mlýnské startuje opět v 10:00.

Autor: Zdeněk Veselý ml.