V rámci dohrávky 13. kola MSFL zajíždějí fotbalisté Blanska k předposlednímu výjezdu podzimní části soutěže. Soupeřem bude tým Frýdku-Místku. Ten zatím drží 10. místo tabulky s ziskem 19 bodů za 5 výher, 4 remízy a 5 proher s celkovým skóre 20:17. Z posledních 5 utkání Frýdek prohrál v Hranicích a naposledy se Znojmem, porazil brněnské týmy Start a Bohunice a remizoval se silným Hlučínem. K poslednímu utkání se zmiňovaným Znojmem, ve kterém Frýdek padl 0:1, se pro klubový web rozpovídal trenér Frýdku Robert Pištěk: „Kluky hned na začátku pochválím, protože náš výkon měl vysoké parametry jak do ofenzivní části tak defenzivní. Bohužel naší obrovskou převahu, hlavně ve druhém poločase jsme nedokázali přetavit v gól. Co se stalo v závěru, kdy opět dostaneme gól po brejku z naší standardky, to nechápu. Nyní je důležité, že hrajeme hned ve středu a můžeme to odčinit.“ Blanenští budou chtít odčinit poslední porážku, kdy, netradičně na Mlýnské, podlehli Hodonínu v poměru 0:2. Utkání startuje ve středu na Stadionu Stovky od 14 hodin.

Autor - Adam Přikryl