Blansko - Další přípravné utkání sehrají již zítra fotbalisté FK Blansko. Na hřišti v Lažánkách bude od 17:30 jejich soupeřem MKZ Rájec-Jestřebí, který v minulé sezóně sestoupil do 1.A třídy.
Blansko v posledním utkání prohrálo v Miroslavi 1:3, kde nepředvedlo dobrý výkon. „Respektuji, že je to příprava, ale výsledek byl pro mne zklamáním. Věřím ale, že hráči si z této porážky vezmou to pozitivní a budou na sobě více pracovat,“ prohlásil trenér Kugler.

Ten již měl v tomto týdnu provést první redukci kádru, ke které však nyní nedojde. „Zatím nemáme některé hráče hotové pro soupisku na mistrovské zápasy, proto chci dát v zápase s Rájcem příležitost opět všem. Navíc jsem zjistil, že na tom nejsou někteří dobře po fyzické stránce, proto se na ni budeme i v tomto týdnu na tréninku zaměřovat,“ doplnil Michal Kugler.

V uplynulém ročníku krajského přeboru Blansko v obou vzájemných zápasech Rájec porazilo. Na jeho půdě zvítězilo 3:2 a v domácím prostředí 5:0. „Osobně nečekám vůbec jednoduchý zápas. Kádry obou týmů se změnily. Bude se hrát na menším hřišti, takže to bude o spoustě osobních soubojů. Důležité je aby se nikdo nezranil. Snad vyjde počasí a přijdou i diváci,“ přeje si lodivod blanenské lavičky.

Přípravné utkání FK Blansko – MKZ Rájec-Jestřebí se hraje zítra 25. července od 17:30 na hřišti v Lažánkách.