B l a n s k o - Blanenské čekají další dvě přátelská utkání. V rámci účasti na turnaji "O Křišťálový pohár" se v sobotu střetnou s druholigovou Chrudimí a Vlašimí. Hrát se bude v Počátkách.

Počátky pořádají již 66. ročník turnaje "O Křišťálový pohár", který patří už ke stálicím letní pauzy. Poprvé se však letos uskuteční ve třech mužstvech. „Ve třech budeme hrát poprvé, ale pro nás je důležitější, že se turnaj uskuteční. Nikdy v jeho historii nebyl vynechaný ročník,“ zmínil předseda klubu Petr Král.