01.05.2024 | 17:00

2

1

Uničov

Blanenští se na umělé trávě ve Vyškově střetli se svým třetiligovým protivníkem z Otrokovic. Již v 11. minutě Rajčinec proměnil pokutový kop po faulu na Málka a Blansko vedlo. Ve 27. minutě zvyšoval po přihrávce Málka na 2:0 Novák. Soupeř sice zanedlouho snížil, poločasové vedení ale Blansko uhájilo a mladá sestava hrála se Zlínskem více než vyrovnanou partii. Do druhého poločasu vyběhla na hřiště zkušenější sestava blanenských, která přidala dalších 5 branek. Svěřenci kouče Vorlického si tedy připisují vysoké vítězství 7:1.

přátelské utkání , 8. února 2024, FC Zlínsko - FK Blansko

FC Zlínsko

1:7

1:2

Branky a asistence: 32. soupeř - 11. Rajčinec (pen.), 27. Novák (Málek), 52. Jambor, 55. Tulajdan (Rajčinec), 68. Rajčinec (Jaroš), 73. Kocůrek (Kamenský), 87. Porč (Chyla)