B l a n s k o - Poprvé ven. Nová divizní sezona otestuje blanenské fotbalisty i na venkovním hřišti. Svěřenci trenéra Maši zajíždějí v druhém kole na hřiště Tasovic. Utkání se hraje v neděli od 17 h.
Tasovický Sokol odstartoval sezonu minulý týden na hřišti Havlíčkova Brodu a před nováčkem Fortuna divize D se museli hostující fotbalisté sklonit. Tasovice dostal do vedení ve 43. minutě Fukal, Havlíčkův Brod ale během tří minut v závěru zápasu dvěma brankami otočil skóre.

Naopak Blansko má na kontě překvapivou remízu s Rosicemi, která by se mohla na týmu podepsat jako pozitivní motivace pro celý omlazený tým. Proti celku ze Znojemska tak budou chtít svěřenci Martina Maši přidat další solidní výsledek pro vstup do sezony. Tasovice obhajují páté místo v divizi a tak určitě nebudou na vlastní půdě lehkým soupeřem.

TJ Sokol Tasovice - FK Blansko

2. kolo - Fortuna MSD, Skupina D, neděle 13.8.2017 v 17.00
Hlavní rozhodčí: Soukal
Pomezní rozhodčí: Hovorka, Zaplatilová
Delegát: Volf

VIDEO přenos

Tasovice v posledním kole

FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD - TJ SOKOL TASOVICE 2:1 (0:1)
Branky: 84. Háněl, 87. Hejkal - 43. Fukal J.
ŽK: 45. min Bartok - 53. min Lapeš R.
Diváků: 160
sestava Tasovic: Konvalina, Hrazdílek, Mička (C), Švejkar, Horáček, Hrobař (67. min Kučera), Paul, Čermák, Fukal J. (86. min Lapeš P.), Lapeš R., Lašák R.

Poslední vzájemný zápas

22.kolo, neděle 17.4.2016, 16:00
TJ Sokol Tasovice – FK Blansko 5:0
Branky: 25. Hrobař, 33. vlastní (Müller), 37. Kirschner, 47. P. Horáček, 55. K. Veselý