B l a n s k o - Fanoušci, kteří si našli cestu na umělou trávu na ulici Mlýnské mohli v minulém týdnu opět vidět Davida Bednáře v dresu Blanska. Jak on sám hodnotí podzim strávený v Bohunicích? A jak se těší na zimní pauzu v dresu Blanska? To vše si můžete přečíst níže.

Velkou část podzimu jsi strávil na hostování v Bohunicích. Jaké to bylo?
Moje působení v Bohunicích musím hodnotit kladně. Všechny zápasy jsme vyhráli a skončili s náskokem první, takže převládají pozitivní pocity. Vše fungovalo i v kabině a vedení mi vyšlo také se vším vstříc, byl jsem tam spokojený.

Sledoval jsi výkony Blanska? Byl jsi v kontaktu se spoluhráči?
Některé zápasy jsem sledoval on-line a se spoluhráči jsme je rozebírali hlavně po telefonu.

Po konci podzimu jsi mohl odehrát přátelák s Vyškovem, jaké to bylo obléknout opět dres Blanska?
Necítil jsem nic speciálního, bylo tam dost kluků z hostování, nebo na zkoušku, takže to byl takový tréninkový zapas, výsledkově se nám to moc nepovedlo, ale rad jsem si zahrál aspoň poločas.

O víkendu sis zahrál na memoriálu Dana Němce, jak tuto akci vnímáš? Co chybělo k triumfu?
Memoriálu se vždycky rad zúčastním. Asi jsme trošku podcenili zapas s Legnici, ale se třetím místem jsme byli asi nakonec spokojeni. Odehráli jsme cely turnaj v pěti hráčích do pole, takže to bylo fyzicky náročnější.

Máš šanci se porvat o šanci zahrát si MSFL v dresu Blanska, jak se těšíš?
Upřímně na to zatím moc nemyslím. V Bohunicích stále trénujeme a v lednu se uvidí, jak na tom budu.

Zimní pauzu vám zpestří hned tři konfrontace se Zbrojovkou, jak se těšíš na konfrontaci s nejlepším jihomoravským klubem?
Áčko Zbrojovky se ke konci podzimu zvedlo a bude určitě zajímavé, jak posílí a zapas s ni bude měřítko.