Uničov

01.05.2024 | 17:00

Uničov

01.05.2024 | 17:00

Netradičně zítra na den státního svátku, 17. listopadu, nastoupí fotbalisté Blanska do posledního podzimního utkání Moravskoslezské fotbalové ligy. Tečku za polovinou soutěže přijede udělat družstvo Uničova. Hosté prožívají velmi vydařený ročník a teoreticky budou moci přezimovat na prvním místě tabulky. 31 bodů za 9 výher, 4 remízy a 3 porážky stačí na 2. místo, o bod méně má nás minulý soupeř, Karviná B, o bod více naopak momentálně vedoucí Baník Ostrava B. Naposledy porazili uničovští Hranice 2:1. Bilance s tímto soupeřem je za poslední 4 klání v MSFL vyrovnaná a oba týmy zvítězily dvakrát, přičemž vždy se radoval domácí tým. Blansko tak má šanci prodloužit domácí sérii výher nad tímto soupeřem. Blanenští přivezli v minulém kole 3 body z daleké Karviné, kde byli hlavně v první půli lepším celkem. O osudu utkání rozhodl v 76. minutě Dan Jambor. Blansko se v případě výhry může dostat až na 11. místo tabulky. Na sestupové příčky má náskok 4 bodů. Utkání na Údolní začíná ve 14 hodin.

Autor - Adam Přikryl