2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

V e l k á B í t e š - Předkolo MOL Cupu svedlo Blansko na půdu Velké Bíteše. Vyrovnané klání, zvládalo od čtyřicáté minuty lépe Blansko, které dostal Hladký do vedení. V závěru druhé půle se Bíteš dočkala penalty, která poslala zápas do prodloužení. Tam bylo šŤastnější Blansko a po výhře 3:1 míří dál!

1. kolo , 25. července 2021, FC PBS Velká Bíteš - FK Blansko

FC PBS Velká Bíteš

1:3

Branky a nahrávky: 90+2. Moučka (pen.) – 39. Hladký, 98. Machálek, 115. Reteno. Rozhodčí: Sivera - Mach - Bělák. Žluté karty: 25. Loup (VBI) – 90+2. Blažík (BLA). Červená karta: 60. Loup (VBI).

Pelán – Pavel Loup, Šperka, Mrňa (61. Bartoš), Daněk, Merdita (70. Moučka), Novotný (98. Loup), Šimončič, Macek (55. Sznapka), Dufek (53. Škuta), Krula

Záleský (46. Nešetřil) – Chyla, Feik (64. Kropáček), Minařík, Hladký (51. Alexa), Kroutil, Mach, Tulajdan (51. Reteno), Fall, Machálek (C), Blažík

V první půli se Blansko ujalo vedení zásluhou Hladkého. Druhých 45 minut se vyvíjelo ideálně pro Blansko a ještě na konci základní hrací doby vedl tým z brány Moravského krasu 1:0. V nastavení však rozhodčí Sivera nařídil penaltu a Dominik Moučka srovnal na 1:1:

V prodloužení ale Blansko prokázalo Kvalitu a Machálek společně s Retenou rozhodli o vítězství a postupu Blanska.